Hirdetés

2019. augusztus 20., kedd

(#851) kakuk100 válasza dajkapeter (#850) üzenetére

kakuk100
(senior tag)

Szia!
Lehet tenni a V30 ba a Google Pixel 2 kameráját. Nagyon jól működik és szép képeket csinál ha a V30 kamerája nem felelne meg, bár szerintem az se rossz.

(#852) fototrend666 válasza kakuk100 (#851) üzenetére

fototrend666
(kezdő)

vót' :DDD mán

(#853) kakuk100 válasza fototrend666 (#852) üzenetére

kakuk100
(senior tag)

És?

(#854) stemplar07

stemplar07
(őstag)

Hi
Próbálta már valaki a hangját normális fülessel ? vagy a V10/20(G6) -nél már bevált az extender/impedancia adapter HighGain trükkel ?( mert hogy működik, ahogy a HeadFi-n olvasom)
A kijelző fényereje milyen ? pl egy S8-hoz képest ? köszi

[ Szerkesztve ]

LG V30 64Gb, Astell & Kern KANN , Sennheiser HD 650 ,Sennheiser HD 630 VB ,Sony MDR-1AM2, FiiO E10K Olympus 2 ,Lg HiFi+ B&O , EarStudio ES-100,Huawei MediaPad M5

(#855) Helltak válasza stemplar07 (#854) üzenetére

Helltak
(senior tag)

Kicsit gyengébb a fényereje, de eddig nem éreztem hátrányát.

Huawei P30 Pro 8/256gb Aurora

(#856) DJ. Ru$y

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Felkaptam a fejem a hazai értékesítésre...

Történt valami a "kezdeti" kijelző hibák óta? Valós volt egyáltalán? Lehetnek ezek a készülékek már egy második szériás eresztésből valók?

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#857) Helltak válasza DJ. Ru$y (#856) üzenetére

Helltak
(senior tag)

Videók alapján valósnak tűntek, viszont napi használtban engem egyáltalán nem zavar. Lehet érezni egy kis kékesedést, amikor elforgatod, de nem olyan vészesen, mint ahogy a videókon láttam. Az enyém novemberi gyártású, lehet ezen már csiszoltak, teljesen elégedett vagyok a kijelzővel, sőt.. jobban tetszik mint az S8+é, nem annyira túlszaturált.

(#858) Quqesz válasza DJ. Ru$y (#856) üzenetére

Quqesz
(veterán)

Tsá Ru$i! Csak nem?! 😀 én is agyalok rajta...

Kíváncsi leszek tényleg hétfőtől boltban lesz-e?!

[ Szerkesztve ]

Szok kici occó.....többet veszel mégoccóbbb...helo koci

(#859) polar-x válasza Quqesz (#858) üzenetére

polar-x
(tag)

Szerintem hétfőn a fél topik keresi lázasan majd a V30-at valamelyik Media-ban csak hogy végre meg tudja "tapizni őfelségét" :D

(#860) Quqesz válasza polar-x (#859) üzenetére

Quqesz
(veterán)

100%!....még én is...🤗

(#861) babosmiki válasza polar-x (#859) üzenetére

babosmiki
(őstag)

Én biztosan! :D

"......, Gear Watch Sport, GalaxyTabS2 8.0, Shuttle XPC, "

(#862) Aryon87 válasza polar-x (#859) üzenetére

Aryon87
(nagyúr)

Sanda gyanum, hogy en is fogom keresni a lehetoseget a cseret illetoen hamarosan :))

Huawei P30Pro & Huawei P9

(#863) polar-x válasza Aryon87 (#862) üzenetére

polar-x
(tag)

Hát meg is lepődtem volna ha pont te nem csábulnál el... Azért majd kíváncsi leszek a véleményedre első látásra milyen lesz a V30 a "Notesz"-hez képest

(#864) DJ. Ru$y válasza Helltak (#857) üzenetére

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Köszi!

Csákány régi LG-sek! Csak összeáll a banda. ;]

polar-x
Mintha nem lenne a MM-nak online webáruháza. Megyek a franc ezért boltba. Hiszek a tapasztaltaknak.

Keresek külföldi vagy régebbi/ritka Hell energiaitalos dobozokat gyűjteménybe! | Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#865) OPiiPO válasza Aryon87 (#862) üzenetére

OPiiPO
(őstag)

hihihi
izé, dehogy röhögtem fel hangosan ;]

Sziasztok, lenne egy Nikon D3200 gépen, nem tudnátok abban segíteni ,hogy meglehet azt csinálni,hogy amikor távolról fényképezek csak a közeli tárgyakat jelenítse meg?

(#866) stemplar07 válasza Helltak (#855) üzenetére

stemplar07
(őstag)

:) Köszi , bár ez majd nyáron derül ki ..
az ESS SABRE hogy muzsikál ? van olyan mint a V20? (merthogy volt V10/20-am is )

LG V30 64Gb, Astell & Kern KANN , Sennheiser HD 650 ,Sennheiser HD 630 VB ,Sony MDR-1AM2, FiiO E10K Olympus 2 ,Lg HiFi+ B&O , EarStudio ES-100,Huawei MediaPad M5

(#867) Helltak válasza stemplar07 (#866) üzenetére

Helltak
(senior tag)

Eddig csak a saját B&O fülesévél próbáltam, azzal is rendkívül meggyőző volt. Kicsit több a beállítási lehetőség a V30-ban. Minőségre nem igazán tudok nyilatkozni, mert ez a füles közel sem hozzá ki azt, ami bennük van, de rosszabb, biztosan nem a V20-nál.

(#868) Aryon87 válasza polar-x (#863) üzenetére

Aryon87
(nagyúr)

4 LG-m volt, ujat mar nem fog mutatni :))
Viszont a wide camera az egy jo cucc a Note elo fokuszos dologgal szemben. Mert csak ekkor hasznalja a 2 kamerat a Samsung, mig az LG-nek ugye kulon-kulon lehet hasznalni (meg a Huawei/Honornak is) :)

(#869) polar-x válasza Aryon87 (#868) üzenetére

polar-x
(tag)

Nem is értem miért nem megy rá a Samsung is a wide lencsére! Nagyobb haszna van szerintem...

(#870) Aryon87 válasza polar-x (#869) üzenetére

Aryon87
(nagyúr)

Meg ugy minden mas is aki 2 kameras. A telekamera vagy minek hivjak, nem latom ertelmet. A wide camera nalam a G5 es G6 eseteben nem 1x volt hasznos, mikor olyan helyszin volt hogy nincs tovabb hatra, es a tema meg mindig nem fer be a kameraba..
Szal igen, megfontolando, hogy az augusztusi nyaralasra milyen teloval menjek.. :D

[ Szerkesztve ]

(#871) Helltak válasza Aryon87 (#870) üzenetére

Helltak
(senior tag)

Mindenki tudja, hogy milyen telefonnal fogsz menni :P :DD

(#872) Aryon87 válasza Helltak (#871) üzenetére

Aryon87
(nagyúr)

Meg en se tudom, nemhogy mas ;]

(#873) Helltak válasza Aryon87 (#872) üzenetére

Helltak
(senior tag)

Egyben biztos vagyok, nem lesz már Note 8 augusztusra :D ;]
Viccet félre téve, remek telefon a Note 8, de a V30 számomra sokkal jobb. A mérete egyszerűen tökéletes, még vastag tokban is. Jobb szeretem a szélesebb telefonokat, mint ezeket a hosszúkásakat, no meg ez a lekerekítés... Ha az S9 nem lesz akkora durranás, lehet marad a V30 :) Örülnék is neki.

(#874) Aryon87 válasza Helltak (#873) üzenetére

Aryon87
(nagyúr)

Valoban remek telo, de fotozas teren a V30-ban tobb potencialt latok. Mar a wide camerat ki tudnam hasznalni (plane a nyaralason), mig a Note masodik kamerajat keves helyen lehet hasznalni, es ha adott is a lehetoseg, a hajam kihullik tole. Lattad te is multkor mit szenvedtem vele :DDD

(#875) monti0222w válasza Aryon87 (#872) üzenetére

monti0222w
(addikt)

Dehogynem, mindig a lgújabbal! :D

Axon 7

(#876) Aryon87 válasza monti0222w (#875) üzenetére

Aryon87
(nagyúr)

Nem is igaz;]

(#877) Helltak válasza Aryon87 (#874) üzenetére

Helltak
(senior tag)

Emlékszem, igen :DD
Viszont nálad is működnie kellene a Gcam appnak, azzal meg remekül megy a portré mód.

(#878) Aryon87 válasza Helltak (#877) üzenetére

Aryon87
(nagyúr)

Lehet mukodik, de valahogy nekem a gyari kamera fekszik.

(#879) fototrend666 válasza kakuk100 (#853) üzenetére

fototrend666
(kezdő)

És ezen mit nem értesz?

(#880) fototrend666 válasza stemplar07 (#866) üzenetére

fototrend666
(kezdő)

Most halgattam meg v10 és v20 is jó ismerősöm kb ugyanaz kicsit nagyobb a tér bár ez lehet placebo .Én bitperfectben hallgatok zenét így a hangzatos v30 post effecteket inkább nem minősíteném.Jó cucc.

2 napig kellene folyamatosan hallgatni,hogy korrekt véleményt adhassak

[ Szerkesztve ]

(#881) aTe014

aTe014
(aktív tag)

Zene füleinknek | LG V30 teszt (Tech2.hu videós teszt)

OnePlus 7 Pro 8/256 Mirror Gray

(#882) Bodagreg válasza tomboy0013 (#844) üzenetére

Bodagreg
(csendes tag)

Szerencsére azért van még értelme a nagy látószögnek:

Normál:

[link]

Wide:

[link]

Bocsi a kupiért, ez a kis dühöngőm a pincében. :D

LG V30, LG G Pad 8.3, LG 65UF850V Xbox One X - BodaGreg, PS4 PRO - Bodager

(#883) tomboy0013 válasza Bodagreg (#882) üzenetére

tomboy0013
(veterán)

Persze hogy van :) Csak ne legyen tovább tendencia ez a látószög csökkentés.

(#884) DJ. Ru$y

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Miért nincs fekete?! :( :F

(#885) Helltak válasza DJ. Ru$y (#884) üzenetére

Helltak
(senior tag)

Hétfőtől hátha lesz már az is. Benne van a pakliban, hogy kék és ezüst lesz csak hivatalosan. Nekem a lilás verzió van, annál mindegyik jobb :D
Kékre vágyok nagyon :)

(#886) Quqesz válasza Helltak (#885) üzenetére

Quqesz
(veterán)

Nekem is kék kell!!!!!☺🤤

Amúgy tényleg szürke meg kék van mindenhol....

(#887) DJ. Ru$y válasza Helltak (#885) üzenetére

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Kék és fekete a kedvenc színem, de telefonban nem nagyon szeretnék kéket. Szürkéből max a sötét szürke, így az is kiesett. Most néztem Partneronal pedig a Plus van 210-ért.

(#888) nikilauda

nikilauda
(senior tag)

Sziasztok,

Dual Simes telefont keresek. A V30 nagyon tetszik. A kérdésem az lenne, hogy a Dual Simes is hivatalosan van forgalomban itthon vagy az EU-ban?

(#889) Helltak válasza DJ. Ru$y (#887) üzenetére

Helltak
(senior tag)

Nekem is + verzió van.
Gondolom tokot úgyis vennél rá. Veszel rá egy fekete tokot és csak pár kis helyen látszódik a kék szín, ami még tetszeni is fog szerintem. Nekem is fekete tokom van, ez szürkés lila egész pofás így.

Nikilauda:
Sajnos csak egy simes verzió van hivatalosan Európában :/

Artist:
Ugyanaz van benne sajnos, de a portolt Google kamera appal, nagyon jó képeket lehet vele készíteni.

[ Szerkesztve ]

(#890) #64189184

(törölt tag)

hölgyek/urak,
front kamera milyen a G6-hoz képest?

(#891) aTe014 válasza DJ. Ru$y (#884) üzenetére

aTe014
(aktív tag)

Csak a V30+ -ból van fekete, az EU-sból, ami egy sim-es és 64GB, abból csak kék és szürke van.

OnePlus 7 Pro 8/256 Mirror Gray

(#892) DJ. Ru$y válasza Helltak (#889) üzenetére

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Nem hiszem, hogy lesz rá tok. Nem azért veszek egy jól kinéző telefont, hogy csúnya tokot nézzek rajta, a G3 is szabadon van tartva, na annál szebb formájú telefont szerintem nem fognak csinálni soha.

(#893) OPiiPO válasza nikilauda (#888) üzenetére

OPiiPO
(őstag)

V sorozat egyetlen egy tagja sem volt/van hivatalosan forgalomban az EU-ban dupla SIM-el sajnos :(

Sziasztok, lenne egy Nikon D3200 gépen, nem tudnátok abban segíteni ,hogy meglehet azt csinálni,hogy amikor távolról fényképezek csak a közeli tárgyakat jelenítse meg?

(#894) nikilauda válasza OPiiPO (#893) üzenetére

nikilauda
(senior tag)

és Heeltaknak is
Köszönöm.

Szerintetek érdemes bevállalni egy GSM üzletből a dual simes verziót? Valamelyik nagyobb, régen a piacon lévő üzletre gondoltam.

(#895) OPiiPO válasza nikilauda (#894) üzenetére

OPiiPO
(őstag)

V30-al nincs tapasztalatom, de V10 volt, V20 van dupla SIM-ben - egyikkel sem volt soha gondom, XXL GSM és GSM Vonal beszerzéssel (nyilvánvaló ez nem reprezentatív minta, és következtetések levonására nem alkalmas)

[ Szerkesztve ]

(#896) nikilauda válasza OPiiPO (#895) üzenetére

nikilauda
(senior tag)

Hétfőn megnézem valamelyik Mediamarktban és ha tetszik, akkor veszek egy kétkártyásat.

(#897) jacis válasza nikilauda (#896) üzenetére

jacis
(veterán)

Van már a Médiában? Ma voltam de nem volt kirakva...

Samsung Galaxy S10+

(#898) DJ. Ru$y válasza jacis (#897) üzenetére

DJ. Ru$y
(nagyúr)

Hétfőtől.

(#899) jacis válasza DJ. Ru$y (#898) üzenetére

jacis
(veterán)

Akkor mehetek hétfőn is... :K

Samsung Galaxy S10+

(#900) Quqesz

Quqesz
(veterán)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.