Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milestone2

    nagyúr

    válasz bubus66 #5311 üzenetére

    Lehet hogy csak 3 hete ébredt rá, hogy L9-e van... :DD

    Félre a tréfát, ehhez nincs mit hozzátennem, mert karácsony környékén még nem olvastam ezt a fórumot, én húsvétra leptem meg magam a készülékkel.

    Nem vagyok nagy analitikus. Átlagfelhasználó szemével teljesen ugyanaz mint az EURv20C, szerintem nem véletlen, hogy a hivatalos jelölése is P76020d-EUR-XX.

    Ha írsz így nyíltan, vagy priv-ben speciális teszteléseket, vagy hogy mit nézzek meg, megteszem, de magamtól nem találok különbséget.

    Nyomtam egy AnTuTu Benchmarkot 7396 pont. Azt sem tudom, az kevés, vagy jó, de gondolom, ahhoz meg a szoftvernek nincs köze, ez inkább a hardwert teszteli...

    Úgyhogy, ha segítesz, írok "szakvéleményt", magamtól annyit tudok, hogy több nyelv és más semmi...

    [ Szerkesztve ]

    Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

  • sleen

    tag

    válasz bubus66 #5311 üzenetére

    A világért nem szeretnék belefolyni a történetbe, de azon ember nem igazodik el, amiket Te írsz.

    Kb. 3-szor tesztelted a repülős üzemmódot, tudjuk nem működik, mert összetört. ;)
    Valami isteni beavatkozást követően a sim kártyád körül kicseréltetek mindent az eszközön és megjavult.
    Eladtad már legalább 2-szer, nagyon szeretted 4-szer és ki nem állhattad 6-szor.

    De még mindig itt vagy. Még mindig tolsz képernyőképet és még mindig javasolsz custom romokat.

    Gyanús vagy Te nekem! Te ezt élvezed és eszed ágában nincs megszabadulni tőle... :DD
    Lásd be, hogy unalmas lenne az L9 nélkül....

Új hozzászólás Aktív témák