Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peter_27

    aktív tag

    válasz Koniman #24396 üzenetére

    A lassulás nem a hw miatt van. A gyári romok sz@rok, főleg amivel megjelent, és az is inkább az optimalizálatlanásgnak tudható be. Az lg sajnos nem képes egy normális romot készíteni. A főzött romokkal és kernelekkel jelentős javulás érhető el. A V20L, Q, R, S gyári romokra lehet mondani, hogy már használható, de ezek közül sem képes egyik sem lassulás nélkül olyan uptime-ra mint egy CM vagy Miui vagy akár egy gyári rom amit kicsit optimalizáltak és alátettek egy HP kernelt. Nem mondom, hogy MOST már nem kevés az 512Ram, de mikor megjelent a telefon, bőven jó volt.

    "a memóriát nem lehet kibővíteni a külső sd kártyáéra"
    Ezt nem értem. Mire gondoltál, ram-ra?

    (#24395) deminos

    1. Én még nem vettem észre, de nem is nagyon figyeltem.
    2. FAT32-ben vannak. Csatlakoztatod pc-hez, adattár módban majd a saját gépen nyomsz egy jobb klikket a meghajtón és a tulajdonságok-nál látod.
    3. Adatvesztés nélkül nem lehet megcsinálni, és GB alatt olyan rom is kell ami ext4-re lett írva. Nem elég csak neked átkonvertálni és felrakni a romot. Próbáltam már régebben ext4-es GB romot, nincs észrevehető változás. Szerintem nem éri meg vele szórakozni.
    4. Ext3-nak kell lennie. Az összes módosítatlan gyár rom ext3-at használ.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S10

  • deminos

    aktív tag

    válasz Koniman #24396 üzenetére

    Nekem a v20q gyárival semmi bajom, teszi a dolgát, ahogy kell 1 hét után is 150MB rammal, lassulás nélkül. Mondjuk nem használok facebook, meg egyéb állandó frissítést igénylő progikat.
    Csak és kizárólag a wifi az ami folyamatosan lassul vmiért.
    Az utolsó mondatodat én sem értem.

    Xiaomi 11 Lite 5G NE

Új hozzászólás Aktív témák