Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rotate

    veterán

    válasz Zlika #2937 üzenetére

    ráraktam, kicsit állítgattam, és sikerült egész jól megcsinálni, most így kényelmesebb mint a gyári...

    belőttem, hogy flash-t csak kattra töltsön be, bekapcsoltam az Opera Turbo-t, Opera Link-et... kicsit macera volt a gépem Chrome-s könyvjelzőit belerakni, de megoldottam úgy, hogy felraktam gépre az Operát, beimportáltam a Chrome könyvjelzőit, majd az Opera Link rárakta a telóra is... aztán meg gépről Opera uninstall :D sikerült az address és navigation bar-t is eltüntetni, most így egész dögös :)

    a tördelés nem teljesen tetszik... minden zoomnál tördel, ha meg kikapcsolom akkor a dupla klikkre sem tördel... nincs olyan, hogy csak dupla klikkre tördeljen :) de majd megszokom, még így is jobb mint a gyári :)

    még egy gondom volt, a youtube videot nehéz kirakni fullscreen-re, és ha kirakom, akkor sem mindig úgy jeleníti meg mint kéne, ettől függetlenül működik, és ha valami videot nem tudok vele megnézni (ami minimális... lehet egy se lesz olyan), akkor kimásolom a linket és megnézem a gyáriban :)

    amúgy teljesen jó böngésző :)

Új hozzászólás Aktív témák