Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alan[HUN]

    senior tag

    Hali!

    Kb. ápr. 24-én be fogok ruházni(30 én+20 szülinap :D ) és hosszas vívódások után azt hiszem, ez a telefon az enyém. Végignyálaztam a 784 hsz-ből kb. 780-at :D, és most összegezném mire jutottam, jó lenne ha valaki véleményezné, hogy jól írtam-é. (Szlovákí párászt testvírek előnyben! :)) )

    Tehát:

    [B]Pozitívumok:
    + karcálló üveg (#170, engem meggyőzött)
    + jó füles, jónak mondható hangszóró
    + design
    + kamera

    Negatívumok:
    - enyhén elmosott képszélek
    - sötétben elég gyenge kamera
    - karcosodó hátlap
    - esetleg az érintőbillentyűk(megszokható)
    - gyenge akksi[bár, ahogy elnéztem ez mindenhol gond(nokia, samu)]
    [/B]
    Kérdéseim:

    1. Most tényleg ennyi gyárilag hibás példány van, vagy csak azok akiknek ilyen, relatíve többen írnak? (ld. a rossz hír szárnyakon jár :) )
    2. Ha most veszem, kártyafüggetlen, mekkora a valószínűsége, hogy SW-ből a v10e lesz rajta? Olvastam, az a és a b még nem tuti.
    3. És akkor most mi van az avi videókkal? Valaki panaszkodott, hogy nem viszi, és senki sem cáfolta.

    Ja és azoknak, akik nem találnak helyet ahol meg lehet venni: Árgép, ha esetleg vidéki nem lenne elnézést, én az árat szoktam nézni (Budapestről könnyű :)) , Miskolcnál én is elgondolkoznék :D

    [ Szerkesztve ]

  • Alan[HUN]

    senior tag

    Hu! Ezek aztán gyors reakciók! Kösz mindkettőtöknek!
    Ami még kérdés:

    1. bable: Az SW-nél az a kérdés, h mi van ha függetlenül veszem?

    2. Kasumi: Azt írtad, éjszaka merült le. Ez azt jelenti, hogy neked éjszaka is be van kapcsolva? Mert akkor én ezen is tudnék spórolni, mert eddig mindegyik telóm szusszant éjjel.

    3. A WestEndnél van ilyen az MM-be kirakva? Mert akkor szívesen(Ki nem?:))) megismerkednék vele közelebbről!

    Ja, és kösz a gratulációkat, úgy néz ki, vagy a jövő héten, vagy az azutánin meglesz!

    Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek! (Habár a töri tanárom mindig azt mondta, hogy kellemes az a lábvíz, szóval ne mondjunk ilyeneket:DD)

  • Alan[HUN]

    senior tag

    válasz TheDragon007 #792 üzenetére

    Kössz! Asszem ezek után a konvertálást meg tudom oldani!

    Ja, és ha neked a húsvét lábáztatásból áll, megértelek, de azért itt mifelénk(gy. k. Magyaro.-n), locsolkodni szokás!:DD
    Még egy dolgot szeretnék tudni, mert erre még nem érkezett válasz:
    A szolnoki/WestEndbeli/EuroParkos MM-ben van kirakva nyúzható tesztpéldány?

    Köszönet az eddigi supportért(TheDragoon007:R, bale.Wes:R,Vtwo:R), és áldott:D Húsvétot mindenkinek!

    Ui: a készlethiányban van vmi, itt 11 db eladó készülék van. Valaki nyugtasson meg, hogy ezek nem selejtek, vagy ha nem, akkor mondja el honnan lehet felismerni, és mit lehet tenni!:U

    [ Szerkesztve ]

  • Alan[HUN]

    senior tag

    Hali!

    Lenne még egy utolsó kérdésem:
    Anyám állandóan idegeskedik miatta, pedig tegnap este ő is végignézte az összes hsz-t:D.
    Az akksiról lenne szó. Az a gondja, hogy ha csak két napot bír, akkor két év alatt kifúj, lehet új akksit venni. Viszont, ha 2 naponta töltöm, évente kb. 183 töltési ciklus lesz és sztem kb. 1000-re van hitelesítve, ami azt jelenti, hogy 5 és fél évig bírja, ami nagyjábóül megegyezik az előirányzott élettartammal(5 év). A kérdés az lenne, hogy én vagyok naiv:DD, vagy a 1000 ciklust tényleg kibírja az akksi? Megj.: Engem nem zavar, ha 2 naponat töltöm, csak ha 2 évente cserélni kell.

    Egyébként elméletileg hétfőn meglesz a teló, ha minden rendben zajlik!:))

  • Alan[HUN]

    senior tag

    válasz Jason' Krot #1424 üzenetére

    Hali!

    Legutóbb asszem a 6-700. hsz környéképn írtam, de aztán meglett a Secret és én eltűntem, mint szürke szamár a ködben. :DDD De most visszatérek! Tisztelet azoknak, akik nem így tettek(bale.Wes[remélem jól írtam] :R, TheDragoon007 :R, vtwo :R).

    Nekem v10f az SW, 5 mp-nél lehet így nagyítani, csak sajnos jó fényviszonyok kellenek ahhoz, hogy olvasható legyen:(((, ebből a szempontból elég igényes, legjobb a természetes fény/napsütés. Az érintős menüről: egy csúszka van, nem rossz, de szokni kell, mert be-beragad, nem mindig érzékeli, hogy nagyítanál. Ja, és opció, hogy felviheted a telóra pdf, txt, vagy doc formátumban is, meg tudja nyitni, de ezt szigórúan csak érintő menüből ajánlom, a könnyebb kezelhetőség miatt, bár ezt is szokni kell.

    A v10f-ről általában:

    Mivel még nem nagyon volt róla szó, de én április 22-én már ilyet kaptam, úgy döntöttem eleget használtam ahhoz, hogy írhassak róla, tehát:

    5 dolog, amit nem mertél megkérdezni a v10f SW-ről:DD:DD

    1. Van-e zseblámpa funkció?
    A tudomány eddigi állása szerint nincs, legalábbis a menüből nem elérhető, a csillag hosszas megnyomására csak az ujjunk görcsöl be, de sajnos az :N világít.

    2. Van-e kamera zárhang?
    Tudomásom szerint nem lehet kikapcsolni, legalábbis a menüből nem. Utcán nem zavaró, buszon se, de sajnos csendben nagyon visít.

    3. Változott-e valami a menüben?
    Röviden: Nem.
    Hosszaban: Nem mondanám.
    Megj.: Ezt csak gondolom, mert ugye kapásból ez volt a cuccon.

    4. Szokott-e lefagyni?
    Igen, 1-2 havonta, akksi ki-be oszt röcög megint.:))

    5. Milyen bug-ok vannak?
    Ha a Multimédiából lépsz be a FM-rádióba, és uténa közvetlenül
    (nem időben, csak nem kujtorogsz fél évet a menüben:)) a Zene pontba, valamiért csak egy számot játszik le, utána megáll, néha, töltés helyett, bekapcsol az AF segédfény, ha kiveszed az akksit, csak renyhébb lesz a fényerő, kihúzod a töltőt megy akksiról, asszem a bekapcsolás segített, de ha vkit érdekel, van róla videó, érdeklődni itt: vunaml@gmail.com

    Még valami:
    Ezt már a profiktól kérdezném:
    Mit lehet tenni, ha azt mutaja, hogy van memkari, de nem lát rajta semmit? Ez a kártya hibája? Vagy SW?
    Miért van az, hogy ha megnézem, teló memóriakezelőjét, akkor egyebek címen 149 megát foglal a 160-ból(amikor kaptam, csak 140 volt, most emiatt nincs szabad hely, nem tudok semmi Javát telepíteni, túl kevés memóriára hivatkozik, de csak gyári cucc van a telón:O:O:O)
    Miért nem indul semmi Java? Golf/Sudoku se, M-Toy megy, ha a másik kettőt meg akarom nyitni "Forrás nem elérhető!":F, és kész.

    További kellemes napot! (Mondjuk töritanárom szerint kellemes az a lábvíz:DD:DD)

    Ja, és nem láttam rózsaszín barnamedvét, csak barnát, de láttam rózsaszín párducot!:D Az nem jó?:U

    [ Szerkesztve ]

  • Alan[HUN]

    senior tag

    válasz .bableWes #1427 üzenetére

    Hi!

    Tehát: Ímhol javítom:

    :C.bableWes:R :C

    Kérdés: .bableWes, milyen a teló? Arra gondolok, hogy független? Ha igen akkor, nekem miért van némán is kamera zár/fókuszhang?:((( Ill. hogyan lehet zseblámpni? Nekem ugye a csillaggombothosszanlenyomomésutánamajdvilágítfolyamatosanavaku-módszer nem működik!

    Ja, és ha le akarnám cserélni, Arena vagy E66:F? Ti mit gondoltok?
    Ami Arena:
    -szép
    -kamera
    -S-Class menü is szép és használhatónak tűnik
    -batár érintőkijelző(filmet is néznék rajta)

    Ami E66:
    -Symbian és az ebből adódó bővíthetőség
    -GPS(Garmint lehet tenni rá, a másikkal ellentétben)
    -Nokia(A Secrettel sok szoftveres gondom van, talán megbízhatóbb)

    keveseb szmájlít léci! plzkthx

    [ Módosította: bolondember ]

  • Alan[HUN]

    senior tag

    Üdv újra!

    .bableWes talán még emlékszik(anno rosszul írtam a nevét...:D), nekem volt az első f-es sw-m a fórumon(legalábbis azt hiszem... nem láttam előtte e-snél újabbról szóló hsz.-t)

    Egy nagy kérdésem lenne, amire anno nem kaptam választ:

    Miért van az, hogy memóriakezelőben a belső memória mérete 160 mega(eddig rendben van), de egyebek címén valami 149 megát foglal, így nincs semmi szabad belső memóriája a telónak, ami a következőkkel jár:
    - nem fogad BT-n fájlokat :W
    - Java nem megy, még az előre telepített játékok se("Forrás nem elérhető")
    - Java nem is telepíthető :W
    - nem enged mailt küldeni, mert "nincs elég memória"(mondjuk ezt eddig se használtam és ezután se fogom... de akkor is...) :(((

    Bluesoleillel nem sikerült belemenni, de lehet azért, mert rosszul csináltam, de nagyon beleturkálni se kéne, mert még garis... mondjuk a boltot nem nagyon lehet elérni... ez az ára a legolcsóbbnak... (anno argepen legolcsóbb módszerrel vettem, most szívom is a fogam rendesen...)

    Ha valaki tud valamit, könyörgöm ossza meg, vagy szerviz?:( Mert annak se örülnék, amilyen hozzáállásuk volt eddig... (telefont fel se veszik...)

    Valakinek nem kéne használt k700i, töltővel, USB-kábellel, headsettel, igény szerint témaszerkesztővel? Egyetlen hibája, hogy ajoystick 100-ból 5x működik, de igény szerint billentyűzetes tanfolyam igényelhető:D, és a felhasználói felülete is elég baráti ebben. Bónusz k300i igényelhető, hasonló feltételekkel, csak nincs füles és USB-kábel. De a joystick ugyanolyan:DDD. Irányár: 6-7000, pontos ár megegyezés szerint, alku van! Potenciális vevőket pü-be várom, ha csak az ismerősöd ismerőse venné meg, az is jó, már nagyon a nyakamon van. Átvétel Budapesten belül, közös megegyezés szerint. E-mail: worm-warrior@hotmail.com

  • Alan[HUN]

    senior tag

    válasz .bableWes #1843 üzenetére

    Megnéztem, memkari ki még nem volt, de sms-ből 100 alatt van a darabszám. Másrészt volt olyan, hogy minden törlése a memóriakezelőben, a licenceket is, és semmit nem segített. A legjobb, hogy nem netezek, mert ugye wifi nincs, mobilnet pedig drága, szal nem használom. -> net NEM volt! Minden szir-szar le van szedve, csak a memkarin van saját cucc, a telefonra(a fentebb említett okok miatt semmi nem fér rá:O). Jah, és itt nem az egyebek mappáról van szó, az üres! Hanem a memóriakezelő egyebek kategóriájáról, amit viszont nem látok sehol! Szal teljes kapufa... Nah, most kivettem a memkarit, meóriakezelőben 0 kb szabad hely van a telefonon, ebből 991 kb kép, 9734 kb hang,videó nincs, flash 363, mms 38(az meg honnan?:F), mail 15, java 4376, Egyebek 149225!!!, Összes törlése után ugyanez a helyzet... Mindenhol csak gyári tartalom van, az Egyebek mappa üres... még ötlet?? :F:F :F:F

    Azért kösz mindkettőtöknek... :R

  • Alan[HUN]

    senior tag

    válasz .bableWes #1846 üzenetére

    megvolt, semmi haszna:((( akkor szerviz? vagy van hozzá hard reset?

Új hozzászólás Aktív témák