Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vtwo

    senior tag

    válasz Alan[HUN] #785 üzenetére

    1.Nincs több hibás példány mint a konkurenciánál.
    2.Passz.
    3.Eleve avi-ban rögzíti a videót,és simán le is játsza.
    A képek elmosódását én nem tapasztaltam,a hátlapomon nincs karc,az aksi pedig volt hogy 1hétig bírta(de ki lehet fektetni 2nap alatt is).

    [ Szerkesztve ]

  • .bableWes

    őstag

    válasz Alan[HUN] #785 üzenetére

    hello!!

    én is végignéztem anno a hsz-eket, és nekem is ilyen véleményem volt, mint neked :D

    Tehát:

    [B]Pozitívumok:
    + karcálló üveg (#170, engem meggyőzött)--> nekem van 1 kis karc rajta, de alig láccik
    + jó füles, jónak mondható hangszóró --> a gyári füles nagyon jo, jobb mint az se-hp70, de nekem csuszik ki a fülemböl, séta/bicaj közbe ami zavaro nekem, aki csak a mély miatt hallgat zenét :DDD
    + design--> semmi bajom vele ;)
    + kamera--> nappal veri a belépöszintü gépeket (kodak easy share...) és télleg gyönyörü részletgazdag a kép, de este... :((( :DDD

    Negatívumok:
    - enyhén elmosott képszélek--> nállam 1x nem volt pedig 132 képet löttem vele 3 hét alatt, és csak azoknál van amiket nem én csináltam :DD
    - sötétben elég gyenge kamera--> ez igaz, de a vaku miatt (sötétben nem fokuszál csak nehezen, megoldás: rángasd finomat a telot elöre-hátra és befokuszál mint nappal) ;)
    - karcosodó hátlap--> hol nem karcosodik?? (melyik telefonnál?) :N
    - esetleg az érintőbillentyűk(megszokható)--> nekem csak ittas állapotban okoz gondot :DDD :DDD , de ahogy elhoztam a telot, ment mint a karikacsapás, lehet 1-2 nap de nagyon jo :K
    - gyenge akksi[bár, ahogy elnéztem ez mindenhol gond(nokia, samu)]--> lehet venni, keresni neten, link is van vhol forumban 1350mAH-s akurol, de felesleges, este felrakod, reggel leveszed és addig tökéletesen megy :K

    nincs sok gyárilag hibás mert a telo kifágástalan, meg mindenhol van 1-2, szoval lényegtelen
    az valoszinüsége, hogy hol, mikor, merre, menyiért, miért?! :DDD pannon:10a, t:10b, voda 10c
    nekem tökéletes jácca az avi, xvid, diwx,3gpp-t, semmi baja vele :N

    én ugy tudom, mo.n készlet hiányvan mindenhol, vagy csak a selejtes 1-2 darab van meg... :D

    remélem segiteni tudtam :) sok sikert és grat a telo hoz!

    töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

  • TheDragon007

    senior tag

    válasz Alan[HUN] #785 üzenetére

    A videóknál a kodek (pl. mpeg4) számít, nem pedig a kiterjesztés (.avi, .3gp). Ha nem jó a videó kodekje, az a leggyakoribb hiba amire kiírja a telcsi hogy nem lejácható formátum (más bajok: túl magas bitrate, felbontás, fpsszám). Plusz nem árt ha 30fps a videó és 1000kbps sávszélű. Ajánlom az ingyenes AVCt konvertálni a videókat, a következő módon: mpeg4 kodek, 320*240 felbontás, 30fps, 1000kbps bitrate, hangsáv: mp3 320kbps 48khz

    A többire már reagáltak a kollégák :R

    mod: Kellemes húsvétot! :D

    [ Szerkesztve ]

    Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

Új hozzászólás Aktív témák