Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lmisi

    senior tag

    válasz Oldman2 #3589 üzenetére

    Köszi a GMD Auto Hide Soft Keys app tippet. Eddíg full!Screen-t használtam, de az túl sokat akar tudni azaz amikor fut lecseréli a navigációs sávot a sajátjára. A GMD szerintem jobb:)

    Esetleg annyit a CM11 tapasztalataimról, hogy
    -Gyorsabb sokkal a tab, persze csodát azért ne várjunk.
    -Sokkal kevesebb akadás. (Google launcher, aktív gugli aszisztensel, kártyákkal. Óra widget. Rengeteg icon kitéve. Greenify azért bekapcsolva. 15,3 giga alkalmazás felpakolva, persze fouldermount-al 11,04 giga összes helyre;) )
    -Az üzemidő sokkal jobb.
    -Készenléti idő mint 4.2 alatt vagy jobb. (Gyári rootolt 4.4-él már fly-ba kellett raknom, mert készenlétben 10-12 óra alatt simán esett 10-20% a töltöttség, de néha a gugli service kikapcsolásig merítette)

    -Ébredés főleg mágneses tokban lassabb, fedlap nyitás által. Néha bekapcsoló gombot nyomtam éppen amikor feléledt és égy szundiba zuhant újra.
    -Knock on működik kb olyan mint a gyári.(gyorsaságra is)
    -Knock off nem müködik, de cm11-nél beállítható hogy az értesítési sávon dupla érintésre kikapcsoljon. (Én a knock off-t nem nagyon használom a mágneses tok miatt.)
    -Sajna a rom nem ismeri exFat-ot, ezért először átraktam sz sdkártyámat ext4 formátumra. Na azt látta, de sokat tudott vele kezdeni. Ezért formáztam elidítottam egy törlést rá, ami átformázta fat32-re :( de az legalább müködött.
    -Ja és a romban nincs sd-kártya leválasztás. Ha így kiveszed bekapcsolt állapotba (Nem ajánlott) és visszarakod, persze men mountolja (kapcsolja) újra.

    /LG programok csak a helyet foglalták nálam, kipróbáltam őket aztán feladtam. Amikor megláttam a memóriafogyasztásukat megrémültem, majdan amennyire lehet kikapcsoltam őket./

    Összességébe nagyon elégedett vagyok:))
    (Főleg mióta megjelent androidra az xcom ,little big adventure, sőt még az openttd is. Komolyan lassan minden komoly régi pc-s legenda megjelenik androidra. No kingdomság van emberek :C )

Új hozzászólás Aktív témák