Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stemplar07

    őstag

    válasz mjani1172 #157 üzenetére

    (mivel volt LG V10/20/30/40) ezért van némi rálátásom a trendi samsung és egyéb termékekre,.. és mindegyiket el tudtam adni használtan..
    az LG -G-V szériát a DAC/AMP miatt (is) veszi aki veszi, Te pont egy olyat vettél amiben nincs ,,hang,, nézd meg a V30. topicot, (nekem is volt 13 hónapig használtam, gond nélkül eladtam) jó aksi volt benne, jó hang/oled, a mai napig sokan használják.
    Én is ,,valamiért kedvet kaptam a G8x-re, majd kiderül, másnak hogy jön be, én jobbnak tartom mint az S10+-t 0(!) hanggal ..ezt leszámítva persze nagyon jó készüléknek tartom az S10+-t. Volt Nokia Kommunikátorom , sokaknak itt dunsztja nincs mi is volt az, lehet ezért kaptam kedvet most erre a dupla kijelzőre :D a Galaxy Fold-al ellentétben (az áráról ne is beszéljünk) használható kompromisszum..
    (ps. ja és van egy LgG7-em is ami tartalék, illetve motoros navi/telefon,(MultiSim-el) kicsi könnyű, víz/ütésálló és 1000 nit fényerő(!) ami kültérben motoron elengedhetetlen, de abban DAC/AMP is van pl )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák