Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz MaciTDI #2189 üzenetére

    Heheh, én is paráznék h eldobnám :D Októberben már kihozhatnám a G4-et (januárban jár le a 2 év), de kivárok decemberig, sajna kénytelen vagyok. 150-200 pénz nincs amit csak kirántok zsebből :(

    Sp-vel a fő gondjaim: Forrósodás ha kell ha nem, a napsütés még fokozza. Topikjában tegnapelött tettem egy linket, 42 fokos volt a teló este, metrón utaztam épp hazafele. Tegnap kifagyott teljesen, képernyő nem reagált, a zene viszont ment továbbra is. Fogadni mernék hogy ha a fülest kihúztam volna belőle a barom ment volna tovább üvöltő zenével Bkv-n.. Elötte 4 nappal 2x kiakadt szintén a dögmelegben, percekig nem tért magához, de nem kért hard resetet. Múlt héten 2 alkalommal is hard resetelnem kellett..
    CM11 van rajta, de sztem megy vissza a Slimkat rá, az nem csinált ilyet.. Csak FC-zett :DD

    Gyári hibák 2x-ra jönnek ki rajta, szervíz óta kb 2-3 hónapra rá. (fedlap alatt burkolatrepedés, porosodó kijelző)

    Úgyhogy ezen gondok ismerete mellett azt hiszem érthető miért szeretném annyira a G4-et :D

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák