Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • preludium975

    tag

    válasz Molk #75338 üzenetére

    Nekem ebben az évben "csak" 3 G2-m volt. Elsőt sikeresen betörtem, (amit apámtól kaptam, mert ő G4-re váltott) nem akartam kicseréltetni a kijelzőjét, mert így sem a legjobb állapotban volt, a GPS se volt már jó (ismerem a cetlis megoldást), és 20k a csere, még az se biztos, hogy eredeti kijelzőre cserélnék. Így hát vettem 27 ezer forintért egy 16GB-os G2-t, de nem szerettem, mert nagyon gyenge volt a wifi antennája. Valami céges hirdetés volt jófogáson, 1 hónap garancia volt rá, természetesen amikor fel akartam hívni őket, hogy gyenge a wifi antenna, 2 nappal az előtt járt le a garancia. :'D Egyébként ennél a G2-nél szántam rá először magam a custom romolásra, Cloudyval kezdve, crDroid-nál befejezve. Eladtam ezt a G2-t, ugye a wifi gyengesége miatt. Inkább custom romnál volt jobban érzékelhető, de KitKat-en is borzasztó gyenge volt. Most augusztus elején egy nagyon-nagyon-nagyon jó állapotú G2-re tettem szert, 32GB-os, a hátlapján még a gyári (igen, jól hallod) fólia is rajta volt és annyi MINŐSÉGI (spigen, fliptok, stb.) tok járt hozzá, hogy a tokok önmagában értek volna annyit, mint amennyiért vettem, 35k-ért. Jelenleg crDroid van rajta, ez is fog maradni, és még egy jó ideig boldog G2 felhasználó leszek. :D

Új hozzászólás Aktív témák