Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Prof01 #44 üzenetére

    Ennyi. Pont ezzel akartam nyitni én is. ;) Egy jó telefon, de korlátozott tárhellyel. :U
    A mai világban elég gáz egy csúcsmobilnál. 16Gb a max. Hamar ki lehet pukkantani ezt a méretet HD tartalmakkal. Note 2 esetében ott tartok, hogy még nincs belakva teljesen, de már 6GB-ot elfogyasztottam a belső tárhelyből. Főleg ilyen 2Gb méretű játékokkal, filmekkel, Lossless zenével, készített 1080p videókkal baromi kevés ez a 16GB. :U
    Arról nem is beszélve, hogy milyen áron lesz. A GSM bolti garis 8GB verzió ára jelenleg 129k. Ez 16GB bolti garival legalább 145-150k lesz. Gyári garival +10-15k tehát ott tartunk, hogy 165k, számla nélkül.
    Nagyon sok. Nem ér ennyit. Igazából ha 100k lenne se venném meg, mert ha kevés a 16GB akkor kevés.
    Nem értem mi értelme így ennek a Nexus koncepciónak, azon túl, hogy a support szinten elsődlegesen kapja meg a frissítéseket. :F

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák