Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Va

    senior tag

    válasz kcsa #1 üzenetére

    Hát kolléga te tudod, de nálam 3 méteres a képátló a falon és néha az az érzésem hogy lehetne még nagyobb... :DDD
    Egyébként a 3 méteres képnél hd-filmnél nem, (sőt még képnézegetésnél sem) de játéknál nagyon nagyon jó lenne a FullHD-nál nagyobb felbontás, játéknál már kevésnek érzem még 4x élsimítás használata mellett is...
    Amúgy van még egy előnye a projónak, lcd teknika ide-oda, lentről fentről oldalról sincs gond, mindenhonnan 100%-os a betekintési szög mivel a falat nézem és a vakolatnak nincs háttérvilágítása, meg pixele ugyebáár... :P .

    Jó ez a TV de én speciel monitorként több értelmét látom mint TV-ként. Persze biztos éles a 4k-s demo film, de a mozifilmek általában egy kis részre fókuszálnak élesen, a kép többi része meg homályos a kamera fókusz miatt... és a jelenetek többsége ilyen...

    Illetve azt nem értem legjobban a mai napig, hogy az összes, de főleg az ilyen drága TV-k mi a lóf..-ért 16:9-esek??? Mért nem szélesebbek??? Vagy másik oldalról...: a filmek miért nem 16:9-esek hanem szélesebbek???
    Mindig fel*-ja az agyam hogy a 3 méteres képemnél majdnem fél-fél méternyi képterületet veszítek a képemből mert nem 16:9-esek a filmek... Komolyan nem értem így mi az értelme az egészek...

    Ja ezen jót nevettem a cikkben:
    "Egyedül a háttérvilágítás hiánya róható fel hiányosságként, ami azért egy ilyen árú televízió esetében talán belefért volna."
    6 milláért azt is elvárnám hogy maszírozza a tenyerem és kávét főz... ;]
    De most komolyan, az "olcsó" 350 ezres Epson projómnk sokkal jobb a távirányítója...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák