Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz madgie #25 üzenetére

    Én nem az említett típusnál de egy 2-3 évvel ezelőtti, akkor csúcs Panán én is látom a villogást. Állítólag az energitakarékos mód miatt erősebb is, de ha kikapcsolásra kerül én úgy is látom. Aktív 3d-vel szintén a villódzás a bajom. Ez van, a gyagyi LCD-vel meg úgy vagyok, hogy ha nincs mellette plazma nem tűnnek fel a gyengeségei, sem gyors sem lassú jeleneteknél. Míg ha plazma van egyedül a falon azonnal zavaró. Ettől függetlenül röhej hogy mennyibe kerül pár LCD t a plazmákhoz képest, ez tény és komolyan irigylem azokat akiket nem zavar a villogás (emberek 90%-a).

  • Peat;)

    veterán

    válasz erdoke #116 üzenetére

    "megemelt fényerőnél, világos tartalom mellett a szemem sarkból még én is látom" akkor most miről beszélünk hogy senkinek nem tűnik fel ha még te is látod aki a elégedettségedet tekintve valószínű hogy még csak nem is vagy érzékeny rá? Az a baj a plazmásokkal hogy sarkítva nézitek a dolgokat, ami nektek tökéletes de másnak nem akkor a másik egy agyalágyult személy. Más opció nincs. Ez az arrogancia végigvirít ezen a fórumon, úgy hogy a tesztelt készülékről szó sem esik, a tesztet csak egy újabb plazma vitához használtátok fel. Gyakorlatilag törölhető a 80%-a a fórumnak.

    Természetesen nem csak neked szántam, általánosságban írtam. Engem a vibrálás mint ténydolognak az elbagatellizálása háborít fel azért reagáltam csak a hozzászólásodra. (és igen már több plazmát is láttam, este is)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák