Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Chaser #18 üzenetére

    Úgy értettem, hogy már az év eleje óta vehetsz játékra egy LG 55C9 TV-t. Működik a G-Sync és ~6m a lag ALLM/Game módban, ami kisebb, mint ezé a monitoré (és ~2ms a max válaszidő feketéből szürkébe, de a g2g < 1ms), és gyakorlatilag mindenben jobb játékra (is), mint a cikkben szereplő LG LCD monitor. Jobb a kontraszt, jobb a színkezelés, stb.

    Az, hogy valakinek gond-e, hogy nagy, így kényelmesebb a szemnek messzebbre fókuszálni, vagy esetleg az a gond, hogy ezen filmet is lehet nézni normálisan, az szerintem relatív. :P

    Jó, persze "versenyre"' nehéz, vagy nem is tudnád vinni, de szerintem ez a monitor arra eleve kiesik a ~10ms lag miatt. Az szerintem amúgy sem játék, hanem munka. Játék alatt én szórakozást szoktam érteni.

    Én elsősorban azt firtattam, hogy nem értem miért árul az LG ~10ms laggal gamer monitort, ha a TV-it ~6ms-el tolja. Aztán szóba került, hogy 500k lenne egy 27" OLED monitor, és erre reagáltam, hogy már korábban vehettél annyiért tőlük egy 55" OLED mnitort, TV név alatt.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák