Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Romano

    veterán

    válasz Traxx #3 üzenetére

    "...docx-el és xlsx-el még nem is találkoztam..."

    Hát akkor várd ki amíg jobban elterjed az Office 2007, mert alapértelmezettben mindent "x" formátumba ment :((
    Nekem is szoktak ilyen doksikat küldeni, ilyenkor egyből küldöm vissza korrigálásra, mert én is a jó öreg Office 2000-et használom még :)

    Yaye
    "Nem várható el az összes létező emberkétől akivel dokumentumot cserélek, hogy a kedvemért ne az alapértelmezett formátumában mentsen, ill ODF-et nyitogasson nehézségek árán."

    Ez -ahogy az előbb is írtam- elmondható az Office 2007-ről is csak ott ugye xdoc stb...

    [ Szerkesztve ]

    Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

  • Nagy Gábor

    tag

    válasz Traxx #3 üzenetére

    Hello Traxx!
    Írod: "docx-el és xlsx-el még nem is találkoztam mások által küldött anyagban sem... "

    Mázlista vagy. Nem sokkal az MS Office 2007 megjelenése után több egyetemen tanuló ismerősöm, és néhány orvos ismerősöm keresett, hogy az Egyetem oldalairól, illetve a felügyeleti szerveiktől, partnereiktől egy sor .docx és .xlsx kiterjesztésű fájlt kaptak, amivel kellene csinálni valamit, de a rendszerük (és rendszergazdájuk) nem boldogul vele.

    Kellemes dolog, ha egy új szoftverkiadás olyan dokumentumformátumot használ, amely lehetővé teszi az új szolgáltatások használatát, de ez egyúttal egy nem kívánt kényszert jelent mindazoknak, akiknek csak azért van ilyenre szüksége, mert fogadniuk kell a mások által készített dokumentumokat, s maguk nem különösebben igénylik az új programkiadás vevőcumi szolgáltatásait.

    dr. Nagy Gábor

Új hozzászólás Aktív témák