Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz #65675776 #410 üzenetére

    azért, hogy ne legyenek gondjaid a frissítésekkel. :)

    sokszor leírtam már, hogy fölösleges helypocsékolásnak tartom - lám, fordítva vagyunk bedrótozva - a rendszerlemez particionálgatását és hogy csak a gond van vele. de nem akarok senkit meggyőzni arról, hogy csinálja úgy, mint én, viszont legalább az ajánlott minimum követelményeknél kicsit többet kéne neki adni. a 20 GB az abszolút minimum (40 GB hard drive with at least 15 GB of available space), teljesen érthető, hogy egy több, mint egy éves rendszer, Service Pack telepítés közben ki fogja nőni azt. ha máshogy nem megy, a Windows 7-ben online lehet partíciókat méretezgetni, hozzá kell csapni egy keveset a telepítés idejére, aztán max. levenni. de ez a kicentizgetés szerintem nem sok jót ígér a jövőben sem, nem véletlenül jelzi piros színnel az intéző sem...

    "Miért nem elég akkor felrakni az ilyen file-okat, amikor azokra tényleg szükség van?"
    mert ez Windows és a Windows a kényelemre megy, nem geek-eknek készült. :) el tudod képzelni, milyen anyázás lenne, ha minden egyes USB-eszköz rádugásakor telepítőlemezt kérne? :)

Új hozzászólás Aktív témák