Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz qdak #70 üzenetére

    Hogy döntitek el valakiről, hogy csaló? Ezt nem szemre kell a usereknek eldönteni, mert abból az lesz, amit te is írtál. Szoftveresen viszont megállapítható, ha valaki matat a memóriában valamilyen programmal.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • Dilikutya

    félisten

    válasz qdak #80 üzenetére

    Mindenki ezekkel a pár évekkel meg a profikkal jön, holott ez valószínűleg egy kis réteg. Sokan vannak, akik egyet-egyet megvesznek, és nem tesznek bele 1000+ órákat, hanem életük van mellette. Konkrétan ők a többség, ők nem fognak minden ilyen csalót kiszúrni. Játszottam CSGO-val, a halálozások jó részénél nem is láttam, honnan lőttek, a killcam meg valószínűleg nem buktatná le, és én pl. nem is figyeltem különösebben. A CSGO amúgy is annyira pörög, hogy nem ilyen apróságokra figyel a mezei játékos.

    Aki meg később csatlakozik, az még úgy se szúrja ki a csalót, mivel hála a remek rendszernek, ha indulás után fél évvel csatlakozol, úgyis már csak a haladók vannak, akik behozhatatlan előnyben vannak veled szemben. Vagy a CSGO, ami eleve szarul rak össze, és rögtön újoncként kapsz sokadik szintű játékosokat is. Az nem tudom, mennyire városi legenda, hogy sok ügyes, de kretén játékosnak van több fiókja, és kezdő szintűként szívatja az igazi újoncokat.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák