Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    Én is úgy vagyok a felhővel, hogy az én adataimat ne más tárolja már. Ha nálam megy tönkre, és elveszik, legalább magamat okolhatom. De egy SD-ről legalább az adatok nagy részét vissza lehet állítani. Volt már ilyenem. Igaz hosszas keresés után, de találtam egy DOS alapú progit, amivel a kártyán tárolt adataim 90-95%-át le tudtam menteni. Mert ugye a Windows egy szektorhiba miatt nem látta az egész kártyát, bezzeg a parancssorból megtalálta, és a progi simán levadászta róla a cuccot. Volt olyan kép, amiben középen volt egy szürke csík, mert az a darabja elveszett. Nem vicc, tényleg! Na ezt csinálja valaki egy felhő szolgáltatóval, ami gyakorlatilag egy cég, így bármikor előfordulhat, hogy ilyen-olyan visszaélés/korrupció/bűnözés miatt lezárják a hozzáférést hetekre, vagy akár örökre, lefoglalják a szervereket, oszt így jártál. Nem beszélve a mobilinternet jelenlegi díjairól, ha onnan akarnál felhőzni. A nyílt wifiket meg inkább hagyjuk. Én eddig a harmadát se tudtam normálisan használni. Ledobál, belassul, stb. Pedig nem a telefonnal van a gond, mert nem csak én vagyok ezzel így. Nem beszélve azokról, amikhez be kell regisztrálni, hogy kapjak egy órás jelszót (jellemzően a városok által üzemeltetett wifik, de egyre gyakrabban látok már ilyet kávézóknál, plázáknál is). Aztán meg jönnek a reklámok...

    Inkább az SD.

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

  • e-newsee

    addikt

    válasz hdanit610 #58 üzenetére

    Egyszerre csak nem pusztulnak el? Napkitörés, supernova? :D

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák