Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roti13

    tag

    válasz Crus #29 üzenetére

    Ennek az órának olyan elvárásokat támasztasz 4700 forintért (igen, annyiért vettem banggoodon flash sale-n)... Itt az én velemenyem:
    Futásnál mindig rajtam van. Kezdő vagyok még, és amióta használom kevesebbet álltam meg futás közben kifulladás miatt, mert ha nem is mér pontosan, de a 180 as pulzus körül mindig rezeg rendesen. Nekem ez benne a lényeg, hogy egy bizonyos szint alatt tartsam, ami addig nem ment. A Mi Fit app is iszonyat jó, mutatja hol jártam elég részletesek a statisztikák hogy tudjam hol kell legközelebb máshogy csinálni a dolgokat.
    Sikerült már ennek annak nekiverni 2 hónap alatt, kapott már vizet is bőven. Semmi baja, 60 forint rá 2db fólia, alapkellék egy ilyen rendszeres használatú ketyerénél. A napi lepesszamok általában pontosak, a távnál nekem a 4.5 és a 4.7km ugyan mindegy ha nem futok.
    Ja és amit kihagytam!
    A 2 hónap alatt négyszer töltöttem.
    Napi 170 lépés hiba ide vagy oda, nem amiatt leszek izmos :D szóval nekem más nem is kell. Amire nekem szükségem van azt tudja, és a töltésével sem kell törődnöm. Ha milliméter pontos gpst, hajmosás biztos lépésszámlálót és 1x2 centiméteres EKG készüléket akartál ennyiért akkor erre nem tudok mit írni.. :D

    Samsung Galaxy Note9

Új hozzászólás Aktív témák