Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BOBAKILL

    őstag

    Sziasztok. Nemreg birtokba vettem ezt a tabletet. Sokkal jobb mint szamitottam. Persze frissitettem lollira, utolag megbanram. Nem rossz de osszecsapottnak tunik.
    Kollega utmutatasa alapjan unbrickeltem kitkatra. Eleg egyszeru a dolog, angolul van leirva minden. Igazabol egy sima rom flash-eles az egesz.
    Bizonyos dolgok gyorsabbak is kitkatnal. Pl kepernyo forgatas. Akkuido latszik normalisan.
    Kar volt a Lenovonak ilyen felkesz lollipopot kiadni, nem ertem mi ertelme. Gondoltak adnak a nepnek egy frissitest es akkor nem rinyalnak?

    Ettol fuggetlenul bazi jo ez a tab 25ert. Szep kijelzo, gyors hardver. Minden jatek szepen fut. Pl NFS, mortal kombat stb.
    Mas: egy regi telomnal alkalmaztam a root+link2sd programot a tarhely szukossege miatt. Anno ket particiot is csinaltam az sdre. Volt egy sima fat32 es egy ext3 asszem. Arra mehettek is a gyari programok. Nem erdemes lassu kartyat venni mert ott hatranyos a dolog hiaba szabadul fel ram. Erre a celra a draga de a leggyorsabb sdt erdemes venni, a ckass10 sem igazan jo. Ha viszont csak jatekot ajartok atrakni sdre arra jo a class10 is.

    Ha valakit erdekelm eloasom hogy mikent kell particionalni az sdt. Csak pc-n erdemes firmazni, bar azota lehet van androidos lemezformazo is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák