Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #11302912

    törölt tag

    válasz ->Raizen<- #93 üzenetére

    Igen igen... mindegyik hullik... Amikor megvettem az elso Y szerias Lenovomat az is hullott ezen a forumon. XD

    merthogy magatol szettort a zsaner.

    http://i.imgur.com/UKfcueb.jpg

    Valahogy igy... Erdekes, nekem ez se ment szet, se masik 2 kollegamnak akinek ilyen van.

    Tok 8 mit mond ezen a forumon az ember egy idiota ugyis mindenbe bele fog kotni, es reklamozni azt az egyet amiert fizetik.

    Annakidejen megprobaltam megvedeni a lenovot, hogy nem olyan rossz az mint ahogy mondjak, akkor is egy magad fajta elmebeteg szabadult el.

    Most az Asusrol es a tobbi hasonlo kategorias laptopokrol irom le a valosagot es tapasztalatokat, de most is josz te, es habzo szajjal elkezded oltani a masikat, hogy MARPEDIG!!!!!!! csak a lenovo Y720nak van letjogosultsaga a vilagon, es hozza se kozelithet semmi...

    Oszinten. Mennyit fizet neked a lenovo azert hogy ilyen ordas modon habzo szajjal vergodjel?

    Mert ha nem fizet akkor siman elmeroggyant vagy...

    Hat megsugom... minden laptop kepes szettorni, minden laptop kepes melegedni. minden arkategoriaban es minden gyartotol. Azt mondani, hogy valaminek nincs ellenfele viszont bizonyitja hogy netto hulye vagy, vagy fizetett reklamember.

Új hozzászólás Aktív témák