Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    válasz Hopkins95 #144 üzenetére

    Nem tudom miért fűztök nagy reményt az ARC hoz, vagy csak én nem olvastam azokat a cikkeket? :F

    Az AMD meg ha üzletileg "okos", akkor egy picivel alááraz és kész. "Annyival" nem lesznek olcsóbbak ők se, hogy "megfeleljen" a népnek, ahhoz túlságosan alá kéne árazni, az meg nekik nem éri meg.

    De persze szívesen tévednék ebben
    Ha jó ÉS mellé még "olcsó" (=elfogadható) is lesz, akkor így a nagy nvidia-hate közepette most nagyot szakíthatnak a vörösek (persze ha lesz "készleten"...)

    [ Szerkesztve ]

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Hopkins95 #144 üzenetére

    Az AMD már megtanulta, hogy versenyképes termékkel nincsen értelme nagyon aláárazni a konkurenciának. Eddig sosem jött be nekik. Aki hallgat az eszére vagy a pénztárcájára annak egyéb paraméterek egyenlősége esetén 10% árelőny elég ahhoz hogy őket válassza.

    Aki pedig nV-t akar venni az mindig fog találni egy érvet, amivel racionalizálhatja a döntését. nV mindig ad ehhez mankót, most pld a DLSS3 meg egyéb gyártófüggő megoldások amelyek a következő nV generációig fenntartják az indokot, hogy éppen miért az nV a jobb.

    A Turing meg Amper féle RT is mekkora hívószó volt az AMD ellen. Az volt a technológiai előny egyik "sarkalatos" pontja. Lett pár játék amelyekbe néhány többségében nem túl látványos/életszerű RT effekt belekerült, de valójában nem sok vizet zavart a dolog.

    Most az Ada lényegesen javít az RT-n és ezáltal tökéletesen leértékeli minden korábbi nV kártya RT képességét. Kutya nem fog innentől foglalkozni vele, hogy korábbi szérián bármilyen RT effekt értelmezhetően fusson.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák