Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vegyszer

    addikt

    Sziasztok!

    Újabb megerősítést nyert az, hogy utalok kábellel a telóban matatni.

    A teló ugye tegnap délután megjött. Este neki is kezdtem volna elázott első kínai mentes zárt rom MiFlash segedelmével való feltételét. De elakadtam.
    Browse gombra kattintva tallózd be a letöltött és kicsomagolt fastboot Rom mappáját. Fontos, hogy a teljes mappa legyen betallózva, ne csak az images. Ezután Refresh. Itt megváltozhat a telefon elnevezése a Device fül alatt, ezzel ne foglalkozz :)
    Alul jelöld be, hogy Flash all. (Ahogy a fenti képen látod)

    Na nem tudom, hogy a driver telepítés-e a gond, vagy más (bár az adb Installer árt mondja, hogy a driver már fel van téve), de a telepítés 1s alatt kiakad valami rossz elérési útra/fájl névre hivatkozva. De ez akkor is fent áll, ha a d:\miui mappa maga a rom mappa. Nem igazán értem, hogy hol a hiba. COM10-re be is jelentkezik, de neve az eszköznek, ami megváltozott volna, azt nem látom, hogy merre változik. W10@64

    A 2016 tán áprilisi, és a tavaly őszi MiFlash is ki volt próbálva. Az eredmény azonos.

    Segítségét kérnék, hogy lássam, hogy mit baltázok el. (teló hang fel+power órán angolra váltva a download módba teszem. Elvileg itt várja a romot a teló. Usb hibakeresés aktív.)

    "Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Új hozzászólás Aktív témák