Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Victoryus

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz VTS_Tibi #13028 üzenetére

    - Kezdőképernyő nem forog el, akármit állítok, de a beállítások stb már igen
    - napi első bekapcsoláskor nem foglalkozik az ujjlenyomattal, csak mintával old. Utána már ok. Idősebb ember ujját képtelen volt betanulni, pedig normálisan tartotta az ujját. Vicces.
    - Nova launcherrel a háttérképek/zárképernyő beállítása meghülyül
    - beállítottam a rezgést, és ugyanúgy totál hangerővel csörgött nagyon rosszkor, mert az nem az a rezgés, mint más telefonoknál, ezt némítani kell
    - kamerától többet vártam, bár az enyém 3S
    - mindig rootolni kell frissítés után, plusz a jogosultságokat is volt, amikor összekavarta vagy elfelejtette
    - call confirm appok nem működnek, de azt sikerült megoldani a tárcsázó lecserélésével
    - hívásnál az első 3mp-ben nem hallanak engem, utána ok
    - sokszor oda-visssza váltogat 2g-3g-4g között, pedig mindegyikre jelez térerőt
    - pc-telefon között a másolás/törlés néha megszakad, mindegy, hogy TC vagy intéző
    - vannak olyan mappák, amik pc-n nem látszanak, pedig elvileg minden jogosultság/láthatóság ok. Pl: Sygic cuccai az android/data mappában
    - gmail nem frissül mobilneten, pedig minden engedélye megvan hozzá
    - mobil adat számláló keveset számol a szolgáltatóhoz képest
    - xposed felrakása sem egyszerű, de az kell a youtube háttérben futtatásához
    nagyjából ennyi nyűggel találkoztam eddig. Nyilván nem mind a miui bűne.
    A telefon tetszik, a gps az a P780-hoz képest nagyon pontos, meg gyors. A hardver is rendben van, de nekem kéne egy aosp rom nagyon. Tettem fel app drawert a miui launcherre, de az meg zabálta az aksit.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Új hozzászólás Aktív témák