Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz oalex #545 üzenetére

    Szerintem az "gerinctelen" ahogyan vitázol, még mindig nem voltál képes egy definíciót írni a számítógépre. Csak jobbról balról próbálsz kötözködni. Nem jelent számodra semmit, ha az idézet szakirodalmakon kívül itt eddig mindenki aki hozzá szólt ugyan azt igazolta?

    az a baj, te nem érted, ha igaz az állítás, hogy 500USD alatt minden számítógép használhatatlan sz.r, akkor ez az állítás igaz minden olyan 500USD alatti termékre, mint router, dvd recorder, TV, DVB set top box, és sorolhatnám, ha tartjuk a te állításodat, szemben azzal, hogy én nem tekintem ezeket számítógépnek, habár definíció szerint annak tekintendő

    Az pedig a legkevésbé sem releváns, hogy mi az anyanyelved, az idézet szabályai angolban is ugyanazok, idézni szóról szóra, a kihagyást pedig köztes ... jellel jelölik, ehhez képest te se nem szóról szóra idéztél, se nem jelölted a kihagyásokat minden 2. szó után, és nem is kérted a nevem megjelentetéséhez az engedélyt úgy, hogy az itteni 200.000 tag azt akarom-e lássa, hogy így írok, mert hát ez egy idézet, biztos én írtam.

    ennyi, téma lezárva, minden további ignorálva.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák