Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • YellowFlash

    aktív tag

    válasz Cythyel #2 üzenetére

    Húú JRPG. Akkor tényleg réteg vagy. :C

    They don't know... PepeLaugh

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz Cythyel #50 üzenetére

    "sztem ott toszta el az m$ hogy már kezdetekkor sem volt elég exkluzív cím, plusz nagyon nagy az átfedés a pc-vel, konzolt vagy a fix hw vagy az exkluzív címek miatt vesznek az emberek..."
    Az biztos, hogy az exkluzív játékok nagyot toltak a PS4 szekerén, meg beépült a köztudatba, hogy jobb, erősebb. Ennek volt alapja is, meg kimutatható volt a chartokon. Ha belegondolok, hogy PC-n emberek képesek egészen horror összeget kipengetni pár FPS növekedés miatt, akkor nem csodálkozom azon, hogy a PS4 esetében is fontos ütőkártya volt az erősebb HW.
    Amúgy nem tudni még, hogy az MS mit fog kihozni, de komolyan veszik a versenyt. A legerősebb konzol kijött nagyjából egy felső-közepes videókártya árából, ami ár/érték arányban sok kemény játékost elbizonytalaníthat, aki eddig nem XO-ban gondolkodott. A gold havi 4 játékot ad, nekem jól jön, van EA access, gamepass, kompatibilitás 360-al, folyamatos leárazások (ez mondjuk PS vonalon is megvan).
    Igazából egy dolgot még megtehetnének, hogy a box-ot el lehessen indítani egy teljes értékű PC-ként is, egy elkülönített HDD területen. Nem értem, hogy miért nem látnak ebben fantáziát. A határ úgyis egyre jobban elmosódik a konzol és a PC között és ha a konzolt használhatnám PC-ként is, akkor az asztali gépre szánt pénzem automatikusan a konzolra menne el. A MS esetében ráadásul a Win-t rá tudnák heggeszteni és szerintem ezzel eléggé kirántanák a talajt a PS alól, mert még a gondolat is rendkívül vonzó a számomra, hogy PC-ként használjam a konzolt. A PS is meg tudná csinálni, csak akkor meg lehetnének "véletlen" kompatibilitási problémák a Win10-el :)
    Na mindegy, lehet még álmodozni, de az MS-nek valami új ötlettel kéne kijönnie, nem lesz elég a HW nyers ereje, mert a Sony lenyomja őket a következő genben is, főleg ha a visszafelé kompatibilást garantálják, ami a hasonló HW környezet miatt könnyebb lesz.

Új hozzászólás Aktív témák