Hirdetés

2019. március 23., szombat

(#1) BiggusDickus

BiggusDickus
(kvázi-tag)

Nem is rossz egy ilyen gagyi, hangos, nem6teraflops konstrukciótól, amin csak ilyen csillivilli japó ugrabugra réteg exek mennek. ;]

Amúgy szép.

[ Szerkesztve ]

(#2) SonicX válasza BiggusDickus (#1) üzenetére

SonicX
(fanatikus tag)

akkor én még1 vékonyabb réteget gyarapítok a JRPG-s táborral :DDD csak emiatt van ps-em, max pc-re jön még ki, box-ra nem

The Fastest Thing Alive

(#3) Kicsimix

Kicsimix
(őstag)

Hogy jár az életciklusa felénél mikor bejelentették már nyáron, hogy az életciklusának a végébe lépett? A felénél biztos nem..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#4) Hanna24

Hanna24
(lelkes újonc)

Gratula nekik , meg is érdemlik !

Jövőre én is beruházok egy PS4 Pro-ra ! Exkluzív címeik nagyon jók ! :B Vala hogy rátudják venni az embert , hogy egy kicsit pihentesse a jó ember a PC ! :DD

Aki önmagával rendben van , BÁRMIKOR , BÁRMIRŐL tud szégyenérzet nélkül beszélni ! :)

(#5) Nayrobi válasza Kicsimix (#3) üzenetére

Nayrobi
(őstag)

5 éve jelent meg, 10 évvel simán lehet számolni, ahogy nagyjából az előzőeknél is.

kéz-láb-fej-fül-orr-szív-száj-máj-------------------------------------> https://www.youtube.com/watch?v=3mz_nUdDbWk

(#6) Kicsimix válasza Nayrobi (#5) üzenetére

Kicsimix
(őstag)

Nem biztos értetted amit írtam..

(#7) hyperspace válasza Kicsimix (#6) üzenetére

hyperspace
(őstag)

Szerintem is túl van már a felén.

Az utolsó három címből ketőt nagyon várok (engem a Last of Us nem ragadott el :B ).

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#8) Abu85 válasza Kicsimix (#3) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Jellemzően 12 évig forgalmaznak egy konzolt. Ez kell ahhoz, hogy visszatermeljék a szoftverfejlesztők a befektetéseiket. Persze elképzelhető, hogy a köztes generáció miatt a PS4-et akár 14 évig is forgalmazhatják.

[ Szerkesztve ]

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#9) Kicsimix válasza Abu85 (#8) üzenetére

Kicsimix
(őstag)

Jah hát az egy másik kérdés, hogy meddig forgalmazzák.. De max 2 évet adok és itt a PS5. Ennél több nem lehet mert akkor nem azt mondták volna, hogy az életciklusa utolsó szakaszába lépett.

(#10) Kendek válasza Kicsimix (#9) üzenetére

Kendek
(PH! nagyúr)

Attól függ, hogy mit értünk az életciklusa végén. Ha a következő generáció közelítő megjelenését, akkor igen, ott vagyunk (1-2 év). Ha a Sony általi támogatottságát, akkor jó eséllyel még a felénél sem vagyunk. Nyilván idővel elmaradoznak majd az új játékok, de az esszenciális online szolgáltatások még sokáig élnek majd. Lásd pl. a PS3-at, már több mint tíz éves, és még mindig lehet venni hozzá a Store-ban játékokat. Jövő év márciusában nyugdíjazzák, de a megvásárolt tartalmakat azután is el lehet majd érni.

<-ƘƘ->

(#11) A`rpi válasza Kendek (#10) üzenetére

A`rpi
(PH! kedvence)

A PS3 "nyugdíjazásról" tudsz adni forrást?

(#12) Kicsimix válasza Kendek (#10) üzenetére

Kicsimix
(őstag)

Világos, érthető : ) Nálam egy új konzol érkezése gyakorlatilag azonnal nyugdíjba küldi az előzőt és vége. Talán nem vagyok ezzel egyedül így :B
:R

(#13) Kendek válasza A`rpi (#11) üzenetére

Kendek
(PH! nagyúr)

Csak simán rákerestem és elolvastam amit írtak róla. :)

<-ƘƘ->

(#14) Shing

Shing
(őstag)

Nem értem miért ilyen nagy dolog, egyre nagyobb hóbort a videojáték. Még most értünk el oda, hogy a 40-50 korcsoport is aktív játékos, szóval még van hova tolódnia. Az érdekes, hogy a PS2-nek milyen sok volt az eladása, gondolom nagyobb a konkurencia.

Egyébként unalmas subtle PS fan hír, nem való PH-ra. ;]

(#15) A`rpi válasza Kendek (#13) üzenetére

A`rpi
(PH! kedvence)

(#16) EclipseGT

EclipseGT
(PH! addikt)

Én eddig három darabbal vettem ki a részem a 86 millióból. :D

(#17) Medocsabi

Medocsabi
(PH! addikt)

Ha már ps4, akkor eszembe jutott a pókember, amiről ez. :( :O

[ Szerkesztve ]

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#18) Baltazár123

Baltazár123
(tag)

A nagy keresletnek az örömére azért az áraik is szépen felkúsztak, amit követtek a használtpiaci árak is. Mondjuk 55 körül lehet venni azért használt FAT gépet, ha jól körbenéz az ember, de nem is annyira régen még 50e-ért válogatni is lehetett, ki lehetett fogni alatta is. Most már inkább 60e-ért lehet válogatni és 55e körül ki lehet fogni. Mondjuk a plusz pár ezer forint nem igazán visszatartó tényező a használt piacon, de az új gépek árai már csúnyábban felmentek.
Aki akar, egy használt géppel viszonylag olcsón be tud szállni a PS4 élménybe, igaz akkor az eladási számot nem növeli vagy csak közvetve, ha az eladó vesz pro vag slimet helyette.

(#19) Scholes9

Scholes9
(PH! nagyúr)

Teljes mértékben meg is érdemlik, pláne amilyen címek vannak/jönnek rá.

Baltazár123: ha a PC-s árakhoz viszonyítjuk, akkor röhögve megéri és nevetségesen alacsony pénzért be lehet a PS4-et szerezni.

[ Szerkesztve ]

(#20) NandorHUN

NandorHUN
(PH! addikt)

Lassan nekem is ideje lesz beszerezni egy PS4et.
Cimeket elnézve jövőnyár pont jó is lesz.

(#21) wesder

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Szép teljesítmény, de engem sajnos nem tudott megfogni.

"I can't pretend that I am someone that I'm not. I live for me, myself You can't convince me that I'm wrong!"

(#22) Carlos Padre válasza wesder (#21) üzenetére

Carlos Padre
(őstag)

A Microsoft is valami hasonló célt tűzött ki magának, túlszárnyalni az első xbox eladásait :DD :C

Csak viccelek, tudod hogy szeretek :DDD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#23) kovsol válasza Kicsimix (#3) üzenetére

kovsol
(PH! félisten)

Ha kijön a PS5 attól még a PS4 gyártását nem fogják beszüntetni.

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

(#24) wesder válasza Carlos Padre (#22) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Én elhiszem hogy fàj, ha valakinek nem tetszik a PS, én inkàbb annak örülök hogy az MS az àllítólagos "hàtrànya" miatt most kénytelen minden szart bevetni, hogy megtartsa a mostani embereket illetve újakat szerezzen.
Most még lehet nevetni, de szerintem a PS5/Scarlet éra nem lesz ilyen egyoldalú, ott viszont meg csak mi vàsàrlók jàrhatunk jól.

"I can't pretend that I am someone that I'm not. I live for me, myself You can't convince me that I'm wrong!"

(#25) csicso82 válasza Kicsimix (#12) üzenetére

csicso82
(PH! kedvence)

Nem vagyok nagy konzol tudor, de én AZONNAL a megjelenéskor nem cserélném az újra, megvárnám kicsit javítottabb - slim ,pro - vagy akárhogy is nevezzék verziót. Persze ha megehetni az ember miért ne, végül is ha jön majd a pro vagy slim akkor azt is meg lehet venni a korábbit meg eladni.

(#26) EclipseGT válasza wesder (#24) üzenetére

EclipseGT
(PH! addikt)

Na igen. Következő generációban én is örülnék egy szorosabb versenynek. Ha marad ez az arány, akkor hosszú távon mi szívjuk meg.

(#27) wesder válasza EclipseGT (#26) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Sony gépek àra nem csökken, hanem emelkedik, mert viszik mint a cukrot, ellenben egy One X àra lassan újonnan egy 100-as lesz.

(#28) saelin válasza csicso82 (#25) üzenetére

saelin
(PH! kedvence)

Szerintem is felesleges egyből váltani. Én a ps4 érkezése után 2,5 évig ps3-on játszottam, majd eladtam és áttértem PC-re, majd azt is eladtam és vettem egy Pro-t. Most úgy tűnik hogy egy darabig maradok konzol only, mert Pc-n semmi nincs ami érdekelne, ami meg mégis az elfut egy kenyérpirítón is (LOL, Warframe, Starbound, Diablo 3 stb). Számomra már semmi érv nem szól a PC mellett.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#29) EclipseGT válasza wesder (#27) üzenetére

EclipseGT
(PH! addikt)

Én nem vettem észre, hogy emelkedne.
Az alapgépet 100 alatt megkapod, a Pro meg ~130-tól van. Eddig is ennyi volt, nem?
One X meg durván 150 most is. eMAG-on néztem őket.

[ Szerkesztve ]

(#30) YellowFlash válasza SonicX (#2) üzenetére

YellowFlash
(tag)

Húú JRPG. Akkor tényleg réteg vagy. :C

Redmi Note 5 Pro

(#31) icp1970

icp1970
(senior tag)

Ez várható volt.

(#32) M107

M107
(PH! addikt)

Nagy sikere van, nem rég vagyok ps4 tulaj pár hónapja, de már sok névvel játszottam, és sok játékot szereztem be, van vagy 40-50 darab lemezes és pár kóddal telepíthető játékom durva 3-4 hónap alatt.

Jó most volt egy kis betegségem is ami miatt durva fél évre kiestem a munkából, annyira nem is érdekelnek a játékok soha nem érdekelt, semmilyen platformon.
De valahogy lekötnek a ps4 játékok, bár csak slim-em van bőven jó.
Én csak gratulálni tudok e teljesítményhez.

PC-PS vita :

Igaz hogy a ps nem lesz soha olyan erős semmiben mint az aktuális pc, de nagy előnye berak lemez vagy store-ból digitális licensszel telepít a game, és játszik.
Nem kell setup-olni a grafikát, aktuális updatek a fent lévő játékokhoz gyorsan települnek ( net függő azért )
S play.
Bár az Fps írányítás néha gondot okoz de meglehet szokni.
Az Exlusivok, meg csodálatos játékok.

UI:

Sokan mondják, hogy a Ps grafika = a Low pc grafika meg hogy nincs meg 60 Fps + a felett.
Van benne igazság, de ami a ps4 például benne van HW szinten és ahogy játékokat kezeli mivel erre configolják a játékokat, a Pc-nél a sok különböző Hw elem miatt ezt soha nem tudják megtenni.

De amit ma a ps tud új játékok vagy 2014- óta játékok terén az *5

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! ( (PH! addikt) YEAH vissza az őstag címet :) )

(#33) M107 válasza M107 (#32) üzenetére

M107
(PH! addikt)

Lemaradt:

Pc-n van egy Assassin's Creed Odyssey játék, nekem is van egy un ITX Gépem nem játékra csak egy kis mindenes semmi Xrtval.

Mielőtt lehurrogna valaki, hogy mi ez a szar gép, nem azért mert nem tehetném meg de most megveszem és álljon ott kihasználatlanul, semmi értelme.
A PS4 is kaptam ajándékba.

S régen én olyan 13 éves koromtól nagy pc-s voltam, jó gépeim voltak de most már így idős fejjel nem annyira érdekel, minden évben kicsit teszek hozzá a kis gépemhez és elég, nem verem magam hitelekbe, nekem bőven elég ami most van.

Amd 880K, 8 GB DDR3, R9 270 OC VGA, vízhűtés, 3TB HDD, 120 GB SSD Csak a rendszernek (no játék)
Ezen a fent említett játék Low grafika ( itt sem csúnya ) tehát minden low-on 40 FPS futott és 2-3 órát játszottam vele de stabilan ment.

Na most láttam u.a ezt PS4 szebb volt a graf olyan 10-18%-kal és u.a úgy tökéletesen futott.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! ( (PH! addikt) YEAH vissza az őstag címet :) )

(#34) SonicX válasza YellowFlash (#30) üzenetére

SonicX
(fanatikus tag)

hát nah, java része ps-re jön, utóbbi időkben a Neptunia játékok eljutottak pc-re is, de 90%a még mindig csak ps2-3-4, szal kell a ps a pc mellé, és pont emiatt ps és nem box, de ha csak jrpg miatt is kell, akkor is megveszem a ps-t, rendszerint 200 óra 1 játék rajta, és amennyi van, azért megéri megvenni

The Fastest Thing Alive

(#35) speed3456 válasza EclipseGT (#29) üzenetére

speed3456
(fanatikus tag)

Én 1 éve 105 ezerért vettem a ps4 pro-t igaz akcióban de akkor is a legtöbb helyen 115-ért ment.

PS 1-2-3-4, PSP, PS Vita, PS TV:) PS ID: speed3456789

(#36) NandorHUN válasza M107 (#32) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

3-4 hónap alatt hogy lehet kivinni 40-50 játékot. :Y
Még napi 16 óra gaminggal is necces.

(#37) Raysen623 válasza NandorHUN (#36) üzenetére

Raysen623
(PH! addikt)

Nem vitte ki, hanem beszerezte... :DDD

(#38) M107 válasza NandorHUN (#36) üzenetére

M107
(PH! addikt)

Nem játszottam ki, csak megvettem ami érdekelt.

Szép is lenne ha kijátszottam volna.
:DDD

Amúgy meg van hogy 2 napig be sem kapcsolom a gépet, de van hogy 24 órát megy csak enni-inni és s...ni megyek el.

[ Szerkesztve ]

(#39) csicso82 válasza M107 (#38) üzenetére

csicso82
(PH! kedvence)

" s...ni megyek el" sIELni?

[ Szerkesztve ]

(#40) Neoteric válasza Kendek (#13) üzenetére

Neoteric
(PH! kedvence)

Pusztan csak arrol van szo, hogy nem lesz tobb ingyenes PS plus jatek PS3 es Vita-ra. A tobbi online szolgtatas ugyanugy menni fog.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#41) K0vasz válasza wesder (#24) üzenetére

K0vasz
(tag)

"ott viszont meg csak mi vàsàrlók jàrhatunk jól."

ja, főleg, ha az MS tényleg megint ráfekszik az exkluzívokra, és akkor a játékok egyik fele csak az egyik, a másik fele meg csak a másik konzolon fut majd, úgyhogy aki nagyon játszani akar, az kénytelen lesz mindkét konzolt megvenni

(#42) wesder válasza K0vasz (#41) üzenetére

wesder
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ez engem nem fenyeget szerintem. Ahoz hogy a Scarlet mellé PS5-öt vegyek majd nem is tudom mit kéne a Sony-nak tennie. Nem jön be, van ez így.

(#43) Baggins86 válasza K0vasz (#41) üzenetére

Baggins86
(fanatikus tag)

Nem kell egyszerre... Egyik havi fizudból megveszed az egyiket, a következő haviból a másikat :D

(#44) hombre[EU]

hombre[EU]
(senior tag)

Szép eredmény annak fényében,hogy milyen erōs konkurencia mellett érte el a Playstation. Ez most nagyon betalált. Remélem a következō gen-ben is maradnak a klasszikus "öreg iskolánál" és nem megy el a stream-subscription felé. A legjobb fejlesztōstúdióktól minōségi játékokat dobozosan

you must be the change you wish to see in the world

(#45) Solten válasza Kicsimix (#3) üzenetére

Solten
(őstag)

Ugy hogy meg evekig lesz hozza tamogatas (pl. X360-ra is jonnek meg ki uj jatekok pedig mar veteran).

hombre[EU]: azert ilyen szep az eredmeny mert nem eros a konkurencia.

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#46) hombre[EU] válasza Solten (#45) üzenetére

hombre[EU]
(senior tag)

Már hogy ne lenne erōs? Egy jó ideje a one_x a jobb opció,kivéve,ha valaki ps játékokat akar játszani (mint pl én). Az elején belebakiztak,de azóta csak jobb lett a xbox is.

you must be the change you wish to see in the world

(#47) M107 válasza hombre[EU] (#46) üzenetére

M107
(PH! addikt)

Boxon nekem csak a forza ami érdekel, viszont ps4-en bár ajándékba kaptam, de "last of us vagy Naten quadro páros" az egyik legjobb hanem a legjobb.

Last Of Us 2 meg egyenesen várós ha 40000 Ft a sima játék Xtra nélkül akkor is megveszem.

Engem boxnál a kar zavar nem tudom megszokni, pedig játszottam, Xbox ,360, One, S, X,
+ Akárhol jártam ps4-re több játék áll rendelkezésre mint boxra.

Konzolvilág, MM, Sufni kis Konzolboltok.

(#48) body007 válasza hombre[EU] (#46) üzenetére

body007
(PH! addikt)

Jobb opció? :U Talán az erősebb szó kellene ide ;)

A társadalom megfigyelésére alkalmas technológia...

(#49) Solten válasza hombre[EU] (#46) üzenetére

Solten
(őstag)

Errol beszelek.. Az elejen elqrtak, el is huzott a PS.

Saor Alba

(#50) SonicX válasza Solten (#49) üzenetére

SonicX
(fanatikus tag)

sztem ott toszta el az m$ hogy már kezdetekkor sem volt elég exkluzív cím, plusz nagyon nagy az átfedés a pc-vel, konzolt vagy a fix hw vagy az exkluzív címek miatt vesznek az emberek...

The Fastest Thing Alive

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.