Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Secunda

    csendes tag

    válasz Micsurin #53 üzenetére

    "Még PH!-ról is tiltották asszem "

    rofl, mert az olyan sokat jelent :DDD Inkább a ph-nak ciki, a csávó oldala ugyanis benne volt a top10 magyar youtube csatornában . . . és nagyobb arc, mint az egész ph cakk und pakk.

    csak a rend kedvéért:

    PROHARDVERhu

    2 277 feliratkozó • 1 215 444 megtekintés

    mobilarena:

    30 297 feliratkozó • 29 075 880 megtekintés

    a csávó csatornája:

    102 847 feliratkozó • 92 165 150 megtekintés

    és mindezt úgy, hogy csak játéktesztes / játszós videókat rak fel, meg unboxing cuccokat.

    Tehát el lehet mondani, hogy nem a "még a ph-ról is törölték", hanem a PH törölte magát róla :D

    Nem támadó szándékkal írtam, csak azért a helyén kell kezelni a prohardvert, még egy szubkultúrán belül is egy réteg-réteg-réteg cucc.

    Viribus Unitis -- Bernie says: "$$$$$ $$$$$$ $$$ $$$$$."

  • Secunda

    csendes tag

    válasz .LnB #66 üzenetére

    Kérlek, a következőket olvasd óvatosan, előtte készülj fel, kávét ne igyál, energiaitalt se, lehetőleg ülj le, végy 10 mély levegőt, számolj el 100-ig, és akkor olvasd tovább:

    _______

    A hozzászólásaimnak nincs köze ahhoz, hogy neked éppen milyen kedved van. A személyeskedő vergődésed pedig egyáltalán nem érdekel, tartsd meg, és kímélj meg tőle.
    _______

    Ha elolvastad: remélem, nem okoztam tartós egészségügyi problémát. Nem állt szándékomban, pusztán a korábbi hozzászólásra reagálva megjegyeztem egy tényt (mert a számok nem hazudnak).

    Viribus Unitis -- Bernie says: "$$$$$ $$$$$$ $$$ $$$$$."

Új hozzászólás Aktív témák