Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Secunda #67 üzenetére

    Rendes vagy, hogy előre figyelmeztettél.

    Mit gondoltál egyébként? Mi lesz? Majd a nyakadba ugrunk, mondván milyen fasza gyerek vagy! És most te nagyon megmondtad a frankót!? trexi azért ennyire nézett mert te és a hozzád hasonlók kajálják azt a szennyet amit tol magából. Sokan vagytok. Sokan pedig azért ismerik mert néha az internet bugyraiból is felkerülnek az információk, és csak nevetünk, hogy ilyen van?! Erre van igény? Természetesen van. A színvonal meg olyan amilyen...

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • vegitossj7

    addikt

    válasz Secunda #67 üzenetére

    Ilyen hülyeséget már régen olvastam.

    Mindenféle hülyére feliratkoznak a gyökerek, ha egy értelmi fogyatékos Herby-re képesek voltak 180 ezren feliratkozni, nem kell meglepődni, hogy erre a küszöbmajomra is fel fognak 100 ezren.

    A számok hazudnak ebben az esetben.
    Valszeg pjudipáj-ra is azért iratkoztak fel, mert éppen az újabb DX 12 működését vázolja fel egy laza 12 órás videóban.

    Annyira sok a hülye ember a világon, nem nehéz összeszednie 30 valahány milliót.
    Tirexi ugyanez. Parasztul ad elő parasztoknak. Lehetne 300 ezer is a feliratkozói száma, akkor sem lesz több egy prohardvernél vagy mobilarénánál...
    Amúgy én sem értem, mit akartál ezzel bizonyítani? Csak nem magával a maestroval kommunikálunk? :U

    (#70) pkornel: Izé... Arkham Origins? :D Az O-ról aztán találja ki az ember, hogy az Origins. :)

    [ Szerkesztve ]

    Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

Új hozzászólás Aktív témák