Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eli_Stone

    aktív tag

    válasz #85552128 #61 üzenetére

    Pont nem érdekel ki fejleszti a játékot, de az annál inkább, ha valamilyen hibánál fogva játszhatatlan. Lehet, hogy az évezred játéka lenne, de, ha nem megy akkor tök mindegy.
    Az AO-nál azért volt bőven hiba azon egy küldetésen kívül is. Pl a deadshot-os küldetésnek legalább 3x futottam neki a javítás előtt aztán feladtam, mert deadshot egyszerűen kiterült és nem jött a cutscene, ha meg elhagytad a területet utána mindenki eltűnt onnan de a küldetés ott maradt. Aztán vagy 5 különböző helyen beestem a város alá és számtalanszor összeomlott a játék, ami miatt volt, hogy több mint egy órányi játékmenetet kezdhettem újra. Ezek miatt már nem tudtam úgy élvezni a játékot mint mondjuk az elődeit.
    Persze a javítások után már jó volt és élvezhetően végig lehtett játszani, de még akkor sem volt az igazi mert az előző élmények rányomták a bélyeget.

    Azt meg, hogy kinek tetszik szerintem mindenki el tudja dönteni maga és, ha akkora fanboy, hogy azért nem tetszik neki mert nem a Rocksteady csinálta én azt is elfogadom. Mindenkinek megvannak a saját kis beidegződései, preferenciái, én pl. sose kóstolnám meg a libamájas fagylaltot mert szerintem a libamáj és a fagyi nem passzol össze, más meg úgy gondolja, hogy az Arkham széria csak akkor jó, ha azt a Rocksteady készíti.

    Amúgy azért arra kiváncsi lennék, hogy a Steam anyagi okok miatt (túl sok visszatérítés) vette le az AK-t vagy a WB kérésére.

Új hozzászólás Aktív témák