Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eli_Stone

    aktív tag

    Azért ez szerintem példátlan, hogy a steam levegyen egy AAA játékot, de valahogy ennek ellenére van egy olyan érzésem, hogy simán az év játéka lesz, mert addigra mindenki amnéziába esik és elfelejtik mi is történt most. Na meg persze addigra eladnak sokmillió példányt a konzolokra és a kilóra megvásárolt gamer magazinok és blogok az egekbe magasztalják.

    [ Szerkesztve ]

  • Eli_Stone

    aktív tag

    válasz wolfman #59 üzenetére

    Vigyázz mit mondasz az AO-ra mert aztán kapsz a fejedre :D mert az mindenidők legjobb játéka a világon és arról nem lehet senkinek rossz véleménye. :)
    Amúgy igen az AO-nál amnéziás lett mindenki.
    Azért az vicces volt, hogy az egyik rádiótornyot egy bug miatt a javításig csak egy másik bug kihasználásával lehetett feloldani :) én fogtam a fejem amikor először láttam youtube-on.

  • Eli_Stone

    aktív tag

    válasz #85552128 #61 üzenetére

    Pont nem érdekel ki fejleszti a játékot, de az annál inkább, ha valamilyen hibánál fogva játszhatatlan. Lehet, hogy az évezred játéka lenne, de, ha nem megy akkor tök mindegy.
    Az AO-nál azért volt bőven hiba azon egy küldetésen kívül is. Pl a deadshot-os küldetésnek legalább 3x futottam neki a javítás előtt aztán feladtam, mert deadshot egyszerűen kiterült és nem jött a cutscene, ha meg elhagytad a területet utána mindenki eltűnt onnan de a küldetés ott maradt. Aztán vagy 5 különböző helyen beestem a város alá és számtalanszor összeomlott a játék, ami miatt volt, hogy több mint egy órányi játékmenetet kezdhettem újra. Ezek miatt már nem tudtam úgy élvezni a játékot mint mondjuk az elődeit.
    Persze a javítások után már jó volt és élvezhetően végig lehtett játszani, de még akkor sem volt az igazi mert az előző élmények rányomták a bélyeget.

    Azt meg, hogy kinek tetszik szerintem mindenki el tudja dönteni maga és, ha akkora fanboy, hogy azért nem tetszik neki mert nem a Rocksteady csinálta én azt is elfogadom. Mindenkinek megvannak a saját kis beidegződései, preferenciái, én pl. sose kóstolnám meg a libamájas fagylaltot mert szerintem a libamáj és a fagyi nem passzol össze, más meg úgy gondolja, hogy az Arkham széria csak akkor jó, ha azt a Rocksteady készíti.

    Amúgy azért arra kiváncsi lennék, hogy a Steam anyagi okok miatt (túl sok visszatérítés) vette le az AK-t vagy a WB kérésére.

Új hozzászólás Aktív témák