Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    válasz Wlac #135 üzenetére

    2022 szeptember

    Vettem:
    -

    Végigjátszottam:
    - Hades (PS5)

    Jelenleg ezzel játszok:
    - Deathloop (PS5)

    A hónap tipikusan olyan volt, mint amikor az ember folyton benéz a hűtőben, hátha van már valami jó benne, de bevásárolni nem ment el. A fórumtárssal megcsináltuk a Dead Space 3 multis trófeáit, de többet nem játszottam vele. A PS4-et elő se vettem, szóval a GTA is várat még magára. A PS5-ön végre lenyomtam a Hades-t, utána viszont csak csipegettem. Belenéztem a Death Strandingbe, tetszik, de nem kapott el, szerintem valami téli estére hagyom. Elkezdtem a Need for Speed Heattel játszani, de a rendőrök számomra megölték a játékot, úgyhogy ment a kukába. Most a Deathloopal játszok, ez tetszik, bár pont ma 5 perc után kikapcsoltam, mert... nem is tudom, hogy miért. De jó játék, ajánlom hogy nézzen rá az, aki alapból szereti az Arkane játékait. Kicsit olyan, mintha a Dishonored és a Hitman szerelemgyereke lenne.

    Egyébként megvolt a költözés, végre úgy tudok belépni a lakásba, hogy nem töröm ki a nyakam a random dobozokon bukdácsolva. Ezt egy kör futással ünnepeltem (na jó, inkább stresszlevezetés volt, amikor a két órás pakolásból tíz órás esemény lett). Régen nem futottam, ezért kicsit pofán csapott a valóság, hogy mennyire elhagytam magam. Ezen felbuzdulva elkezdtünk a menyasszonyommal versengeni, és egymás eredményére licitálunk a Nike Run alkalmazáson keresztül. Nem gondoltam volna, de jobban leköt, mint a PS-es trófeavadászat.

    “The wha-"

Új hozzászólás Aktív témák