Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz matterhorn #48 üzenetére

    Nem tudom mit javasoltak, én erre az esetre gondolkodást szoktam javasolni.

    CAD, nagy teljesítményű munkaállomás, könnyű, kis méret.

    Ez így egyben az életben nem lesz, nem csoda, hogy nem tudtak rá mondani semmit, konkrétan én sem tudok. De ha átjössz a milyen notis topikba akkor megnézzük milyen álmot kergetünk.

    toyone: Van egy limit, amit illik tartani. Tehát ha olyan síkok vagyunk egy témához mint az Alföld, akkor nem megyünk eladóskodni, mert hasba fognak akasztani nonstop. Totál mindegy kinek az anyja, apja, állatja nője vagy pasija az, amúgy is egyenjogúság van, mindig ezt kell lobogtatni, szóval coki.
    Ha tök hülye vagyok valamihez és mégis felvesznek annak sok oka lehet. Vagy mert csókos, vagy mert apróért dolgozik stb. ezt már mindenkire rábízom. Zokszó nélkül szoktam lehülyézni a hozzá nem értő eladókat-"hozzáértőket", ha nekem nonstop up-to-date kell lennem és güriznem a pénzért, akkor a pápa is dolgozhat ott ahol én venni akarok valamit, azt is lemarházom majd, ha a funkciója nem több, mint egy felolvasótábla. Szvsz ofc.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • FefeeX

    veterán

    válasz matterhorn #48 üzenetére

    Retina MacBook Pro 15" :)
    könnyebb mint a jelenlegi (2.0kg vs 2.5 kg), vékonyabb is, erősebb is, de sokszorosa az ára. Minden esetre azt nem várhatod el, hogy az összes gépüket fejből vágja, mi van benne és mit tud. Megnézni meg meg tudja, ahogy Te is, ha már van valami, ami alapján el akarsz indulni. Ha izmosabb kell, Alienware, csak az se könnyebb, se kisebb nem lesz. Apropó CADhez minek a kisebb gép? Azzal kisebb monitor is jár ám, ami pont nem a megfelelő irány szerintem :)

  • hallador

    addikt

    válasz matterhorn #48 üzenetére

    Dell Precision M3800 Workstation

    (#56) tom956ster:

    A Dell, Enterprise Businessben ritkán téved.

    (#57) FefeeX

    A MacBook Pro nem alkalmas CAD-ra, miért?

    Mert a klasszikus WorkStation gépek nem művészkedésre (Fotózásra nagyon fasza a MacBook Pro, de semmi másra nem alkalmas, ami nagyvállalati.)
    A Dell Precision, HP EliteBook W, zBook, Fujitsu Celsius, LenovoThinkPad W, picit szabványnak megfelelő hardverrel rendelkeznek, amit a CAD gyártók certifikálnak. A MacBook Pro Retina a Consumer notebookok csúcsa nem vitás (A DELL XPS mellett), csak éppen azt a büdüs életbe nem fogja kibírni amit egy ilyen ipari workstation.
    Ne is menjünk tovább, mint a katonai szabványok, a porvédelem, a nagyvállalati integráció, az 5 éves EnterPrise NBD warranty opció, valamint a nagyvállalati kellék/kiegészítő kínálat.
    Nagyon jó a MacBook Pro, de nem erre a célra.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz matterhorn #48 üzenetére

    Még kimaradt bocs:

    Ezekre várni kell még egy picit, de sorra jelennek meg a thin&light workstationok (Dell Precision M3800, HP zBook), nagy felbontással. De komoly árral is. Még nem kaphatóak, vagy nagyon nehezen beszerezhetőek.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák