Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fritz Teufel

    addikt

    Nekem Sony Vaio VGN FW21Z van. Ez egy különleges kiadás volt 2008-ban. Talán az egyik csúcsgépük, 350.000 Huf-ért akciósan. Teljes árban 480.000 volt. Nos, nekem nem hangos, mert az nem takarja a tényeket. Visít, főleg, ha full HD filmet nézek. A festék majdnem mindenkinek kopik róla, nem volt még tapasztalatuk addig a magnéziummal. A dedikált kártya miatt meg szopok a Linux-szal, mert a szemét ATI kártyára már nincs legacy driver, így kézzel kell állítgatni a dpm-et, különben lefagy a x.org.
    A támogatás ezen kívül bőséges, a Winfoshoz 37 drivert kell telepíteni és az a mai napig elérhető a Sony oldaláról. Winfos Vsitával adták ki, majd kidobták a 7-hez is a csomagot. Ezt melléjük fel kell írni.
    A rutális ventilátor hanggal nem tudok mit kezdeni, a festékkopással és a fos ATI kártyával. Az akkumulátor csak két hónapja halt meg!
    Minden esetre, mégegyszer Vaio nem lesz nekem, ez fix. Ugyan ebben az árban lesz jobb is.

    Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Új hozzászólás Aktív témák