Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lalikiraly

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Hieronymus #5 üzenetére

    Kedves egybegyűlet.

    Az első kollégának válaszolnék a Suzuki témában.
    Az elgondolása nem lenne rossz, de én egy másik szemszögből közelíteném meg a problémát.
    Méghozzá csak akkor vágjon bele, ha van szerelője aki biztosan nem veri át és olcsón be tudja szerezni az alkatrészt. A többire a többiek felvetései kiválóak, nem tudok belekötni. Én javasolnék alapból az típusnak az áraknál a tetejéből megindulni, de nagy körültekintéssel. A rozsda és a törés az első... Ha valamelyik fenn áll, akkor Gazdasági totálkár azonnal kb..

    Vagyis de egybe. Én nem gondoltam, hanem pontosan tudtam hogy ez lesz. Már a megvételkor számoltam a dolgok jórészével.
    Az eladás nem feltétlen azért van mert szar lenne a kocsi, hisz sokat utazunk vele, muteréknál napi használatban van.
    Inkább az hogy egy erősebb benzinest akarok. És még mielőtt valaki azt mondja, hogy de a fogyasztás.
    Na nálam az pont a negyedik szempont.

    A megvételre szánt kocsinál az első a külső esztétikai állapot, a második a belső, a harmadik az hogy minden működjön benne. A fogyasztás ez után jön csak.
    Nyilván pontosan tudom, hogy a biztosítás is több, a teljesítmény adó ecetere...

    Ezzel mindenkinek számolni kell valahol.

    Biztosan lesz következő rész :)
    Ha más nem új sorozat Level 2 vel :D

    [ Szerkesztve ]

    Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Új hozzászólás Aktív témák