Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pécsi gyerek

    addikt

    Na ha már posta...postán dolgozom,nem postásként biztonsági őrként már vagy 8 éve.A helyzet a következő.Az elmúlt években a tendencia sajnos az,hogy küldik el sorra az embereket.A másik véglet meg az,hogy kézbesítőből (gyalogos autós) egyre nagyobb hiány van.(ablakos hölgyekből szintén)Sokszor az irodai alkalmazott kénytelen kézbesítőt játszani,akár más városban akár 50-100 km-rel arrébb. :Y Megfizetni nem akarják őket.Van hogy minimálbérért az utcáról felvett embernek adnak olyan pozíciót hogy kezelje a riasztó rendszert,amibe akár az is beletartozhat hogy hajnalba csörgök neki hogy szól a riasztó gyere be.(nemrég is felmondott a srác aki csinálta mert ennyiért nem csinalja ezt senki) Az ablakokban ülő személyzet is folyamatosan változik.Az öregek lassan nyugdíjba mennek.A fiatalok pár év hónap nap :K után felmondanak.Szóval mire megtanulnák a dolgokat rendessen lehet már nem is dolgoznak a postán. :C Sorolhatnék még pár dolgot,de a lényeg NEM A MELÓSSAL VAN A LEGNAGYOBB BAJ A POSTÁN HANEM AZ IRÁNYÍTÁSSAL !!!
    Én rendszeresen adogatok fel csomagokat (hardverapró miatt) és még sosem volt gondom a postával.(lehet csak szerencse) Ha elsőbbségivel valamit feladtam másnap ott volt.(munkanapon természetesen) A legtöbb postás akit ismerek kihajtja a belét ezért a cégért fillérekért.(főleg az öreg postások akiknek ez egy hivatás)Más céggel nem nagyon adtam még fel csomagot,ellenben rendszeresen rendelgetek a netről ezt azt.(főleg pc alkatrészeket :DDD )Na itt aztán feltudnák sorolni egy két érdekes szitut.Pl. pár...ablakot cseréltünk utcafronton,jött az email hogy 8-10 között jön a futár (GLS).Na 16:00 ig nem jött.Felhívtam őket, közölték hogy ott volt a futár de nem talált senkit otthon.Ba..meg a ház előtt voltam egész nap :C Természetes aznap már nem jön a futár vissza ha már elbaszta mert nem ér rá. :W Másik cég sprinter futárszolgálat.Se telefon ,se sms,se email,mondom ez ma már nem jön.(a munkahelyemre kértem a csomagot pénzt otthagytam rá) Este hív a kolega itt a csomag :Y
    De ez a jobbik eset.Ugyan ez a sprinter futárszolgálat eljátszotta azt is hogy küldték az értesítést hogy jönnek x-nap.Hát nem jöttek. :W Másnap sem.Harmadnap telefon mi a f..sz van,közlik hogy én hogy képzeltem azt hogy egy utánvétteles cuccot a postán hagynak.Meg a telefonszám sem volt megadva amin elérhettek volna. :Y Az már nem volt meg nekik hogy a rendelésben levolt írva hogy a posta portáján dolgozom,és ott fogom átvenni (vagy a kolegám tök nyóc) plusz a számom is természetesen megvolt adva. :) Másnap megjött a csávó a csomaggal pont melóztam,a dobozt lerakja a pultra nézem rávan írva hogy POSTA PORTÁJÁN VESZIK ÁT ÉS A TELEFONSZÁM OM. :C
    Gondok mindenhol vannak....

    Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

Új hozzászólás Aktív témák