Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Hasek

    Közösségépítő

    válasz picur220 #9531 üzenetére

    Az sem lehet túl kellemes. Nekem a volt töri tanárom mindenkit "fiacskám"-nak szólított. Persze a rendes nevünkön is hívott minket, de mikor előjött ez a "fiacskám", akkor még a lányoknak is ezt mondta. Bár ettől függetlenűl bírtuk. Szigorú volt, de igazságos, és ha kellett belénkverte az anyagot(jó értelemben).

    A mostani sulimban szerencsére "csak" két tanárom ilyen monoton jelleggel adja le az anyagot. A többi korrekt, tényleg szívüket kiteszik, és látszik, hogy tudják is miről beszélnek. Ma a másik órám jogi ismeretek voltak, és a tanár ezt a száraz anyagot úgy adja elő, hogy ez a legjobb óra. Storikat mesél, kifejt mindent, és teljesen közvetlen. Ma én csak annyit csináltam(az ő javaslatára), hogy kitettem a telefonomat, bekapcsoltam rajta a diktafont, és akkor így eredményűl kaptam egy hangjegyzetet. Teljesen korrekt. Meg is bíztak, hogy holnap vigyem be azt, mp3 formátumban és terjesszem az "anyagot"... mondom ok. csak azt nem tudják, hogy ezért én pénzt is fogok kérni... ;]

    Üdv. H

Aktív témák