Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Pingüino #36 üzenetére

    Mert ez a felhasználóknak szerinted jó?
    Most ebben te nézheted az AMD -t hogy milyen jó neki, miközben egy gyengébb kártyával néhány játékban előnyt szerez, de szerinted a felhasználóknak ebből mi a jó? Az hogy az AMD trükközik és a felhasználók 20 % nak jó a kód 2 évig kb amire amúgy is háttérbe szorul a konzol az érkező új VGA családokkal szemben, ( Hopper /rdna 3 )vagy az hogy ha mindenkinek egyformán jó a kód és minden gyártó VGA architektúráinak a fejlesztésével és a szabvány API kiismerésével foglalkozik és jut előnyhöz/ szolgálja ki a vásárlóit. Ne felejtsd el hogy ez kizárólag a Ps5( esetleg Xbox,de azt kétlem ) RT alatti játékoknál nyújt előnyt.... Ne AMD-t nézd ebben a dologban hanem az egész ipart a felhasználók egységét és a DXR fejlődését.
    Nvidia évekig azzal volt leszedálva hogy hátráltatja az ipart a saját szabványaival meg külön útjaival. Hát itt ugyan ez történik.

    Egyébként anno Microsoft lépett valamit ez ügyben a shader model 5.0 nál, ha jól tudom de ezt szerintem Abu jobban tudja nálam én nem vagyok biztos ebben.

    "Microsoft tiltaná az ilyen kiegészítő funkciókat, az minimum egy per elindítására elég lenne."

    Mit gondolsz kié a Windows 10 és a Dx 12 ? :F
    Azt futtathatsz rajt amihez Microsoft engedélyt ad ,nem amit akarsz, gyártóként főleg.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák