Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Kocagépezéshez raktam össze nemrég egyet magamnak, bár a végén kicsit elszaladt a ló velem.
    ház: SilentiumPC Regnum RG1-W
    lap: MSI H310M Pro VD
    proci: i5 8500T
    vga: MSI GeForce GTX 1660 Ti ARMOR 6gb
    háttértár: Kingston A400 240Gb ssd + Patriot P200 512GB ssd
    ram: HyperX 32GB KIT 2666MHz DDR4 CL13 Predator
    táp: NJOY Woden 650W
    +xbox one controller +steelseries rival 310, billentyűzet volt itthon, hangkeltésre meglévő yamaha házimozi erősítő, a megjelenítő meg 55"-os 1080p-s tv

    Ez a gép volt így
    84.000+105000+14000+40.000+8.000ft9.000ft

    Közben rájöttem, hogy ha nem szeretnék osztozni másokkal alap gépezéshez, kellene egy másik gép is az asszonynak, ezért a korábbi netezős gép kapott egy upgradet:
    ASUS PRIME A320I-K/CSM
    ryxzen 3 1200
    16Gb (2x8) Hynix 2400MHz ram
    ház, ssd és a többi sallang ehhez már adott volt.

    Így volt a két gép együtt 293k, majdnem minden új bennük és úgy érzem lesz elég tartalék jó pár évre a saját céljain belül.
    Bár az is igaz, hogy eredetileg max 150k-t szerettem volna költeni. ;]

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz dugo_ #49 üzenetére

    Azért ipari hulladéknak nem mondanám.
    És akkor mi lenne az idevaló táp?

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák