Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz Tyrel #19 üzenetére

    A motion-to-photon késleltetés csökkentésére az AMD tisztán szoftveres rendszert használ. Ha a program a LiquidVR környezeten keresztül dolgozik, akkor a Latest Data Latch megoldja a késleltetés csökkentését. A preempciónak a timewarp számításához van köze. Oda valójában jó a durvaszemcsés preempció is. Az a lényeg itt, hogy ha befut a kérés, akkor ne kelljen ms-okat várnia. Durván 10 ms van egy timewarp számítására, és ha abból 3-7 ms csak várakozásra megy el, akkor az konkrétan egy akarást fog jelenteni. Nyilván figyelembe kell venni, hogy a timewarp aszinkron módban fut a következő valós képkocka számításával, tehát egymást akadályozni fogják valamilyen mértékben, mert ugyanazokra az ALU-kra pályáznak.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • kikikirly

    senior tag

    válasz Tyrel #19 üzenetére

    Igen jövőre jönnek az új Chipek széleskörűen AMD oldalon is.Ezek minden szempontból jobbak lesznek,PC játékra,VR-ra, és fogyasztásban is.Méghozzá elég nagy előrelépés lesz,hiszen a 300as sorozat lényegébem a 200-as újra kiadva csak 3-as GCN-el,VR szempontból jobb aztán csókolom!Fury X király,csak drága és a HBM se olyan nagy vas ist das,jövőre jön a HBM 2,az már kiforrott lesz.És ne feledjük az Nvidia is alkothat valamit.Én várnék a helyedben azzal a VR-al 2 okbók:Az első pillanatban mindig drága,utána lemegy 10K-val az ára.Második: Nincs vagy csak nagyon kevés játék van hozzá.Én is gondolkoztam hogy vegyek-e de aztán úgy döntöttem hogy csak a 2.generációs Vr-ból veszek,az még jobb lesz,Hardver Tapasztalat,Játék ,minden szemontból.Ha te mindenképp akarsz venni már most én akkor is kivárnék vele jövőre, mivel véges a költségvetésed, ezzel csak csúnya ráfizetés lesz a vége,ha egy, ha két kártyás rendszert akarsz építeni.
    Természetesen továbbra is tied a döntés joga :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák