Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Dragon3000 #46 üzenetére

    mégis miről beszélsz?:)
    magad cáfolod meg
    mai napig nem lehet kapni sem xeris x-et, sem ps5-öt, átmeneti időszakoktól eltekintve, de nyilván az vétőzött meg náluk mindent - max akkor, ha jól tippeltem és gondjuk van a kihozatallal, nagy gondjuk -
    ryzen 3100 ára 35-40e közt ment ősz elején, közelebb a 35e-hez
    most 50e a mutyizott oem hűtő nélküli, tényleg nem drágult, akkor nem tudom mi történt vele
    3600-ok már bőven 60e alatt voltak ősszel, 55e is volt az alja, aztán volt idő mikor 80-90e-ért _sem_ lehetett őket kapni, most kezd visszamenni az áruk az egy évvel ezelőtti szintre - emelett ugye a romló ft ellenére az intel cpu-k ára pedig folyamatosan csökkent, szóval a romló ft-ra sem kell fogni a dolgot -
    nem beszéltem az 5xxx-ek áráról ,de nem is kell, mert azokat sem lehetett kapni :d egyedül az 5800x lett a kivétel egy idő után - nem csoda, legrosszabb ár/érték arányú 5xxx -, de nézzünk már meg egy 5900x-et és egy 5950x-et, feltűnnek, eltűnnek, pedig esélyesen azok nagyon rétegtermékek már, de abból is sokszor nincs, vagy irreálisan drágán
    5600x-hez is kellett kb fél év, mire lehet kapni msrp körül áron "állandóan"?
    röhej
    aki szerint ez kerek, hát egészségére

    a series s-ben ugyan lemez nincs, de továbbra is selejt soc-ra épül, és megjelenése óta szinte mindig elérhető és msrp áron
    én speciel lesz@rom a lemezes játékokat, és sokan vagyunk ezzel így - persze azok is sokan akik másképp vannak vele, csak ugye jelenleg egy gtx 1650 árán haza lehet vinni egy komplett konzolt, szóval lennének kétségeim, hogy kicsi lenne már rá az érdeklődés ennek tükrében - , ott a gp, elég sok mindent betakar, ott vannak a digitális kulcsok alternatív oldalakról aki "végleges" játékot akar, van lehetőség bőven
    ps5-ből is van lemez nélküli verzió, de jééééé, azt sem kapni, jah, az nem is selejtes soc-ra épül mint a series s, amiből annyi van mint a szemét
    biztos a véletlenek különös egybeesése ez ( :
    no mindegy, gyakorlatilag a vevőik pofájába hazudtak, akinek ez megfelel feleljen, én hányok tőle - ki lehetett volna kommunikálni amit kell, nem pedig szépen csepegtetni az 5xxx meséket és rdna2-ket, hogy a végén leginkább lóPh@szt lehessen venni, nemhogy terméket akár a régiből is -
    de ahogy páran találóan megjegyezték, azt hittük az nv hatalmas bohóc az rtx-es bóhockodásával, de tévedtünk, az amd túlszárnyalta

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák