H​ird​eté​s

2018. május 23., szerda

(#1) TigerCat

TigerCat
(PH! kedvence)

Egy időben kétkedve nézegettem ezeket a kompakt megoldásokat, de egyre jobban tetszenek. Sok közülük hangminőségben is rendben van... Persze árához és méreteihez képest.

♛ Kanapékirály Bútor és Lakberendezési Webáruház »»» http://kanapekiraly.hu

(#2) Chibass válasza TigerCat (#1) üzenetére

Chibass
(kvázi-tag)

Inkább csak a méreteihez...

Aki nappal is legény, az éjjel nem volt ott!

(#3) Segnior_Barthez

Segnior_Barthez
(senior tag)

Mi az áruk ezeknek? 200 USD?

https://www.flickr.com/photos/57762354@N03/

(#4) -RARA- válasza Segnior_Barthez (#3) üzenetére

-RARA-
(senior tag)

:DDD :DDD :DDD
Ezen jót kacagtam, 200 USD-érd fröccsöntött bazári vackot veszel...
Ezt olyan 2000 USD-re tippelem, a Technics nem szarral gurigázik manapság... Eléggé a high-end ligában játszik... legalábbis árban mindenképp... Még saját minőségi online zene streaming oldaluk is van ahol a cuccaikhoz méltó minőségben lehet a zenéket megvásárolni.

Bárki aki kétkedik a kicsi de méregdrága (ugyanakkor brutális) hangcuccokban az nézze meg ezt:
[link]

A 7. napon a mindenható megteremté az embert. A 8. napon az ember megteremté a mindenható Google-t.

(#5) tecsu válasza -RARA- (#4) üzenetére

tecsu
(PH! addikt)

Sajnos a Technics mára csak árnyéka régi önmagának. Pillanatnyilag high-end árú értelmetlen koncepciót képvisel, olyan Bang & Olufsen módra. Anno legalább stabilan ott volt a hifi alsó-közép és a középkategriájában, ergonómiára és ár-érték arányú hangminőségre kihegyezve.
Szó se róla, jelenleg sok hifi-gyártó céltalanul bolyong a kategóriák és terméktípusok közt, végiggondolatlan öszvérmegoldásokkal, félreértelmezett vásárlói igényeket vizionálva.
Sajnos a gyors fogyasztói szokások változásának eredménye, hogy nem mernek komolyabban invesztálni egy-egy még fejletlen, de ígéretes technológiába, mint pl. a 80-as években, amikor évente jött valami különleges és nem csak marketing szempontból.

A Technicsnek egyedül a lemezjátszói kiemelkedőek legalábbis a DD mezőnyből.
A többi komponens hagy kívánni valót maga után, főleg a pofátlan árukért.
Egy Mark Levinson, vagy akár a japán Accuphase lekörözi. A hangládák meg kb. vicc. Dynaudio, ATC de még egy Focal is állva hagyja - az adott árkategóriában persze.

Nem a céget akarom szidni, csak a hozzászólásodra reagáltam és kissé csalódott vagyok a márka miatt.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#6) -RARA- válasza tecsu (#5) üzenetére

-RARA-
(senior tag)

Igen, ezért is írtam hogy "high-end, legalábbis árban mindenképp" :DDD
Hallani nem hallottam egyik mai darabot sem hisz több millát is elkérnek egy egy új Technics hangfalért, de gondolom hogy vannak más olcsóbb de jobb alternatívák... :K

Viszont a lemezjátszójukból jöhetne vagy 2 db :DDD Szoktam nézni de használtan is baromi drágák a jobbfajta technicsek... még a régebbiek is 150 körül használtan... az meg sok egy használtért (nekem) akkor már inkább valami új... 200 körül..., pio, denon v vmi más...

[ Szerkesztve ]

A 7. napon a mindenható megteremté az embert. A 8. napon az ember megteremté a mindenható Google-t.

(#7) ALBY

ALBY
(senior tag)

monó.

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#8) ivarg

ivarg
(tag)

Mihez kezdjek egy horkoló hangrendszerrel arra ott vagyok mikor álmodom...

Minden eladott termékemre min 12 nap garanciát vállalok. A szállítás költségét többnyire ajánlott küldeményként bekalkulálom az árba, ezt akkor tudod igénybe venni ha előre utalod az árát annak amit megszeretnél vásárolni. Igen minden működik hibátlanul, máskülönben nem lenne garancia.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.