Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Met

    nagyúr

    válasz Kolondrum #12 üzenetére

    Milyen f@sza lett volna ha a gipsz utáni röntgenen veszik észre :W

    Lesz bennem fém
    Majd jól besípolsz a fémdetektoros kapukon, meg Magneto is jól megszívat ha találkoztok :D

    "If in doubt, flat out!" Colin McRae

  • Realradical

    őstag

    válasz Kolondrum #12 üzenetére

    Tropára ment a térdem egy rossz mozdulatnál 17 éve. Mai napig emlékszem az arrogáns díszf*szra az Uzsokiban aki közölte velem, hogy "semmi bajom, menjek haza, mert a gondom, hogy 95kg vagyok". Megjegyzem jó formában voltam, nem egy paca.
    Nem tudtam lábra állni konkrétan mentő vitt el odáig.

    Elküldtem a fenébe és elindultam fél lábon ugrálva kifelé fal mentén. Az éjszakás nővékre (bátyóka?) még utánam szaladt mosolyogva, hogy, ha gondolom kössem be ezzel a kis gézzel magamnak, ha majd hazaértem. Elvenni nem tudtam, mert ugye két kézzel falba kapaszkodtam.
    Orvostól orvosig mentem egy hónapig aztán egyik se csinált semmit azon kívül, hogy leszívogatták a vért. (jattoltam igen)

    Egy hónap után találtam egy ismerős ismerősét aki közölte az első 5 percben, hogy a leletek szerint azonnal műteni kellett volna, mert így sose lesz a régi, ha húzom halasztom.
    Azóta se tudok futni, vagy gyorsabban menni. Így utólag lehet, hogy jobb is, hogy már tudom meg a nevét a dokinak aki erről tehet.

    Szal a lélekemelő story után csak annyit, hogy ne hagyd magad és, ha teheted magánhoz menj, mert a keselyűk tönkretesznek szívbaj nélkül, ha nincs felelősség rajtuk.

    [ Szerkesztve ]

    Things that try to look like things often do look more like things than things

Új hozzászólás Aktív témák