Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adamssss

    veterán

    válasz Abu85 #44 üzenetére

    “A Prohardver filozófiája, hogy mindent elsőként mutasson meg.“

    Lehet hogy a filozofia ez de mondjuk hol van a teszt egy rtx2060-rol, egy rtx Titan, vagy a gtx16xx-rol?
    Vagy pl tavaly is a legnepszerubb OLED tv-t sikerult letesztelni bo 3/4 evvel a megjelenes utan.

    Ezek nyilvan nem rajtad mulnak de tenyleg kivancsi vagyok hogy mi van a hatterben mert valami oka biztosan van. Sok esetben meg tenyleg kijottok teszttel a megjelenes elott.

    [ Szerkesztve ]

    Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

  • joey04

    titán

    válasz Abu85 #44 üzenetére

    Én értem, hogy te nem vagy kíváncsi a legújabb funkciók melletti teljesítményre

    Ha ez jött le, akkor nem érted. Mutassátok meg azt IS. Legyen kép arról is, hogy ha ti víziótok lesz a tényleges irány a piacon, akkor mi várható majd. De ne arra legyen alapozva.

    De ez megint csak részletkérdés. Amit már korábban is mondtak sokan mások is, azzal van a fő gond, hogy egy adott történésből amiből hír, cikk születik, amd oldalon pozitív hangvételű és kicsengésű a dolog, intel, nv oldalon pedig negatív. Vannak ellenpéldák, de ez a fő csapásirány. És én nem vagyok elfogult, most jelen pillanatban is azért tervezek intel-nv pc-t építeni, mert megnézem a teszteket, és azt látom, hogy (saját példánál maradva) egy 9400f olcsóbb, mint egy 2600x, és a legtöbb játékban több fps-t hoz. Ennyi, nem több, nekem aztán mindegy milyen márka. Azt is tudom, hogy ez a helyzet miért alakult ki, sarkítva én úgy látom, hogy az évek alatt az nv meg az intel lefizette a fejlesztőket, hogy az ő cuccaikon fussanak jobban a játékok. Akkor is, ha az AMD jobb, előremutatóbb vasat tudott esetleg letenni. Megspékelve ezt azzal, hogy mondjuk egy steam statot nézve milyen gépe van a döntő többségnek, látható, hogy már kenőpénz nélkül is az intel-nv párosra éri meg fejleszteni. Szép és jó, hogy az itteni tesztekből kiderül, hogy mi lesz ha valóban kiaknázzák majd az AMD okosságait, és érdekes és kell is ez az infó, de nem erre kéne épülnie és fókuszálnia (egy lehetséges jövőre) a tesztnek, hanem az aktuális valóságra.

    De mondom, ez csak egy részletkérdés, én azt látom, hogy neked hatalmas tudásod van, ezért teljesen jól megérted és átlátod, hogy az AMD miért lehetne jobb, milyen lehetőségei vannak, és ezért sokkal többre tartod ezt a céget mint a másik kettőt, viszont sajnos ez azt hozza magával, hogy a cikkeben és hírekben nagyon feléjük húzol. Ami továbbra sem azért zavar, mert én szimpatizálok a 2 céggel, hiszen fent leírtam a véleményem róluk, szimplán azért zavar, mert torz képet festesz így fel. :R

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák