Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kakuk.tamas

    addikt

    válasz Essentials #8 üzenetére

    Múltkor egy tag Facebookon gondolta bevédi a Samut, mert azt mondtam, hogy azt csinálja a Xiaomi: hetente ad ki új mobilokat. Azt mondta, hogy ez hülyeség.
    Erre linkeltem neki 1 oldalt, ahol le volt írva: a Xiaomi 30, a Samsung 27 mobilt jelentett be idén eddig (ez kb 2 hete volt).

    Az összes ilyen gyártót dollármilliárdokra büntetném…

    Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

  • Noukoum

    veterán

    válasz Essentials #8 üzenetére

    Nem említettem a többi gyártót, csupán javítottam egy okoskodó hsz-t.
    Iphone-t is évente váltja egy hatalmas réteg, pont az akit nem érdekel mennyibe kerül mert simán kitudja fizetni. (Nem feltétlen a vagyoni helyzet miatt, hanem pl. amúgy is előfizetéses) És a xiaomi userek sem váltanak hamarabb, ne a fórumlakokból indulj ki. Szóval ezt nem is értem honnan szedted.
    Mindezt persze úgy hogy az alma nem ad ki alsó kategóriás telefont, sőt középkategóriást sem. (SE inkább felső-középkategóriás árazású) ahol jóval nagyobb a fejlődés mint felsőkategóriában. Arról nem is beszélve hogy az alsó kategória legalja még mindig olyan amit nem neveznék jövőállónak.
    [link] 3 év a középkategóriában. (Igaz 80euróval drágább lett, ami nem kevés)
    [link] Ugyanennyi időre felsőkategória almás fronton.
    Jól látható hogy mennyivel nagyobb a differencia.
    Persze környezetvédelmi szemponton kívűl egyáltalán nem érdekel ki mikor váltja a telefonját, de ne terjesszünk már olyat hogy a xiaomisok gyakrabban váltanak mert ez egyszerűen nem igaz. Attól még hogy ki jön egy új modell nem azt jelenti hogy mindenki arra vált..

    „Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Új hozzászólás Aktív témák