Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balu77

    őstag

    Korábbi hozzászólásokhoz pár gondolat:
    Aki azt írta hogy a Microsot 365 drágult, annak igaza van! Az MS oldalán vásárolva korábban 30e Ft volt, de év elejétől már 36e az 5 személyes otthoni verzió. Ez a drágulás nem csak nálunk, de külföldön is bekövetkezett.
    A másik, hogy lehet olcsóbban kapni. Ez is igaz! Egyes kereskedők, boltok, on-line áruházak kedvezményesebb áron adják olykor, az ilyet el kell csípni. Én nagy szerencsémre júniusban az MS 36e Ft-os ára helyett, az Alza-n 24e Ft-ért kaptam meg akciósan, sőt még bónusz terméket is adtak hozzá!
    A boltban és közvetlen az MS-től vásárolt változat ugyanaz, csak előbbinél be kell írni a kódot. Picit több macerával jár. De ezt már más is írta korábbi hsz-ben.

    Ami a véleményem illeti a windows kapcsán, szerintem a win365 is jön majd szépen otthoni változatban és biztosra veszem hogy nem fognak az árakkal finomkodni. Sőt távlatilag még azt is meg merném kockáztatni, hogy az offline verziók évek múlva megszűnnek. Persze ez attól is függ hogy lesz e piaci verseny esetleg (nem ártana). Sajnos a MS egy szavát sem lehet elhinni, mint ahogy azt mondták a win10 az utolsó, erre itt a 11. Biztosra veszem lesznek itt még "finomságok" jövőben. És hogy mennyire tesz az MS az emberek véleményére, azt mi sem példázza jobban, hogy a win11 visszajelzési fórumán a kritikákat szimplán törölték, majd a hozzászólásokat is megszüntette az MS. Ez a szép jövő vár ránk...

    [ Szerkesztve ]

    izé

Új hozzászólás Aktív témák