Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    válasz arty #30 üzenetére

    Hyperkin MegaRetron HD konzolon nem fut semmi szoftver. Teljesen hagyományos konzol és nincs emulálva semmi, de még a kazetták lejátszása sem. Szerintem a Hyperkin kép és hangminősége az eredeti SEGA konzolhoz jobban hasonlit, mint az emulált Analogue konzol feljavított kép és hangminősége. Szerintem nem kizárólag a SOC számit, hanem a konzol képessége ami az eredetiségre törekszik. Hyperkin MegaRetron HD konzolon hol van már input lag...? Játékokat 720p HDMI felbontásra felskálázva simán lejátsza, nem akadozik és teljesen jó a játékélmény. Választható még az analóg RCA kimenetek, amit egy hagyományos TV-n megnéztem és az is teljesen válalható volt... Az eredeti játékvezérlők is gond nélkül játszhatóak a Hyperkin konzolon, viszont az Analogue 8bitDO vezetéknélküli játékvezérlőnek már jelentősebb input lagja is van (készült egy drágább 2.4GHz-es változat, ahol javitottak a késleltetési idején). Szerintem ez a téma nem sok embert érdekel itt a PH!-en, és a vélemények ezután sem fognak megegyezni. :)

Új hozzászólás Aktív témák