Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dezz

    nagyúr

    válasz Fiery #68 üzenetére

    Már írtam: van olyan, hogy kernel mode driver (.sys) és vannak user mode driverek (mint .dll file-ok).

    "ott a kernel driver, ami "erdekes" modon a videodriver resze"

    Kiemelés tőlem... A kernel mode driver egy igen alacsony szintű réteg, ami önmagában, user mode driverek nélkül nem sokmindenre használható. Az, hogy ezeket mikor hívják runtime-nak és mikor drivernek (néha meg hol így, hol úgy), mint szintén írtam, szemantikai kérdés.

    "En azt mondom, az OpenCL implementaciok bugos resze a compiler."

    Ezt írtad: "(olyan hogy OpenCL driver, nincs, csak OpenCL compiler, ami a video driver, pl. Catalyst es ForceWare resze)"

    "A tobbi resze engem nem erdekel, mert a tobbi resz mukodik mindharom gyartonal."

    Honnan tudod, hogy egy adott helyzetbeni hibás működés forrása nem ez a rész?

    Megjegyzem, pl. a WinZIP OpenCL része előbb működött AMD-n (és talán NV-n), mint Intelen. Még évekkel ezelőtt próbálgattam különféle kisebb OpenCL programokat, többnyire azok is gond nélkül futottak mind AMD-n, mind NV-n. Ami nem, az sem bugok, hanem hiányzó funkciók miatt (le sem fordultak adott HW-en). Intelen alig futott valami.

Új hozzászólás Aktív témák