Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz Viszlát #461 üzenetére

    Örülök, hogy segített az írás :R

    Boltban tápadat nézegetés nekem máig meg van, főleg ha olyan boltban járok ahova amúgy nem szoktam, időnként talál az ember "kincset" :)

    "Persze van még min dolgozni, mert a rendszeres étkezést továbbra sem tudom mindig megoldani"
    Igazából nincs szükség rendszeres étkezésre, lásd IF (időszakos böjt). Illetve persze mit értünk rendszeres alatt :) Ha ki tudsz jelölni egy napon belül ~4 órát amikor biztosan tudsz enni, akkor ha átállsz 20/4-es IF-re, akkor máris pipa. Mondjuk ezzel azért várnék 1-2 hónapig, hogy a szervezet biztos adaptálódjon, és ne kelljen két dologgal is küzdeni egyszerre (más kajákat eszel + más elosztásban eszel).

    "Időm egyszerűen nincs, hogy számolgassam a grammokat, így egyszerűbbnek tűnt, ha az igazán kritikus dolgokat teljesen száműzom, mintsem, hogy azt számolgassam, hogy lisztből mennyit meg hogyan. Arra azért szigorúan odafigyelek, hogy ne lépjem túl a 20g-t, eleddig ez viszonylag simán is megy, általában 15-18 között mozog a napi bevitel."
    És ez így tökéletes is :) Főleg amíg nem az utolsó kilókot próbálja az ember eltüntetni.

Új hozzászólás Aktív témák