Hirdetés

2018. október 22., hétfő

(#1) SH4D0W2011

SH4D0W2011
(senior tag)

Egyre többet gondolkodom mostanában vezetéknélküli headseten, ez meg kifejezetten tetszik. Főleg, hogy a klasszikus Cloud-ok kialakításával jött, masszívabbnak tűnik, mint a Flight. Viszont gondolom ez a BT kapcsolat nem működik PS4-gyel, ugye? :(

(#2) Patice

Patice
(PH! nagyúr)

A cím olvasása közben hirtelen arra gondoltam, hogy vízben is lehet használni. :D

clickbait. :))

Szerintem.

(#3) F34R

F34R
(PH! kedvence)

Csodalkozom hogy Pokimane ilyenekhez hozzaall. Biztos kapott egy ingyen peldanyt ;]

(#4) GoldhandRent válasza SH4D0W2011 (#1) üzenetére

GoldhandRent
(senior tag)

Ettol felek en is.
A flight kb az egyetlen alternativaja a sony sajatjanak, csak az meg vezetekkel fog telefonnal egyuttmukodni.
Bar szvsz gep elott ulve (pc vagy ps) sokkal elonyosebb a vezetek hianya, mint utazas kozbeni zenehallgatasnak.
A sony sajatja mondjuk csak ~22k, de nem is 30 orat bir az akksija, mint az 50ezres fligtnak, csak ~8orat.

Ha ez menne ps-el, es PC-n is minimalis delaye van, (raadasul ~20 orat bir) akkor instabuy :D

[ Szerkesztve ]

i7 6700K @ 4.2GHz ; Gigabyte GTX 1070 Xtreme Gaming

(#5) SH4D0W2011 válasza Patice (#2) üzenetére

SH4D0W2011
(senior tag)

Használhatod vízben is, csak ne érje. :DDD

(#3) F34R "Ilyenekhez"? :U

(#4) GoldhandRent Ha ez nem is működik, én simán kinézem belőlük, hogy később jön valami konzol kompatibilis verzió is, úgyis annyiféle headsetjük van már, nem lenne meglepő. :D Mondjuk én a Sennheisertől is várnék végre valami vezeték nélküli megoldást. :)

(#6) Yany

Yany
(PH! addikt)

Ha már gémer, AptX LL?

1700W-os Enermax Platimax tápegység áron alul eladó: https://goo.gl/4dgUK4

(#7) t72killer válasza Patice (#2) üzenetére

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

Az hír lett volna:R. Én a sony fülesemből kiindulva eddig azt hittem, hogy minden nagyobb BT füles használható vezetékkel:U

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#8) pulutodurumo válasza Yany (#6) üzenetére

pulutodurumo
(őstag)

Ha az is, akkor sem vagyunk sokkal előrébb, mivel egyirányú. BT fejesként lehet vele zenét, vagy mást hallgtni. Ha gémerkedni akarunk (beszélgetés) akkor marad a vezeték, vagy a telefonáláskor megszokott (ergya) hangminőség. A blútúsz egyelőre ezt tudja.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#9) Sárkányvölgy

Sárkányvölgy
(senior tag)

Milyen jó is egy mikrót hordani a fejünkön :DDD

Üdv, Sárkány

(#10) atenza

atenza
(senior tag)

A belseje megegyezik a hyperx cloud alpha-val?

(#11) plmarci87

plmarci87
(újonc)

Sziasztok!
Tudnátok javasolni gamer fajhallgatót olyan 10-15k körül? Én egy asus cerberust, vagy egy spirit of gamer h70-et néztem ki. 7.1 vagy stereo a jobb.

(#12) SH4D0W2011 válasza plmarci87 (#11) üzenetére

SH4D0W2011
(senior tag)

Szia!

Inkább ez. A virtuális 7.1 meg nem feltétlenül jobb, mint a sztereó.

[ Szerkesztve ]

(#13) plmarci87 válasza SH4D0W2011 (#12) üzenetére

plmarci87
(újonc)

Ezt is nézegettem :) Szóvel ez jobb mint az asus ?

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.